Colostrum pre deti na podporu imunity

mon1806
19. sep 2021

Čaute baby aké je super colostrum pre deti na podporu imunity? Mam do ponuky zahrnuté od LR tak by som chcela vedieť aj od nich skúsenosti nie len od tých ale čo to predávajú lebo áno za zisk vychvali všetko až do nebies tak reálne chcem vedieť 🙂 vďaka

gabsisi
19. sep 2021

@mon1806 no mali sme LR kolostrum, efekt žiadny a decká to vôbec nechceli… teeaz jedna lekárka vravela že kolostrum je totálna blbosť a že nefunguje

dupinka
19. sep 2021

Ani u nás nemal úspech a dostať ho do syna bol nadľudský výkon, smrdelo mu to. Lepšie s nám osvedčil Imunoglukan a rakytník (najprv želé cukríky) a teraz aj samotné bobule

zuzubb007
19. sep 2021

Vyhodene peniaze absolutne ziadny efekt, som skusila zo zufalstva reku ako deti budu zdrave prd makovy, tak isto Imunoglukan, ze aky je fajny za rok ziadny efekt, ale poviem ti co u nas zabralo branila som sa tomu totalne, ze nedam ale vybratie mandli, este ze som na to pristupila dovtedy antibiotika 3krat za rok, odvtedy za rok a pol ani raz

mon1806
autor
20. sep 2021

No dobre ze som neobjednala lebo vyhodiť 70 eur na mesiac mi príde choré 🤮 za 60 eur som objednala colostrum delta 100 percentne a vitamíny od jamiesonu D pre drobca pre nás, magnézium zinok a vitamín C a to mam veru na viac ako na mesiac

annelka
20. sep 2021

@mon1806 Dobrý deň, u nás Colostrum funguje výborne, kupujeme ale kvalitné certifikované, vyrábané pod farmaceutickým dohľadom. Synovi sme ho začali dávať od 3 rokov pred nástupom do škôlky, teraz má 6 a chorý nebýva skoro vôbec, ak niečo predsa príde, zvláda bez ATB. Už ho dávam aj dcére, keďže mala nedávno 3 roky. Mňa lekárka naopak pochválila, že dávam deťom colostrum, ale to nie je liek na pár dní, výživové doplnky treba vybrať aspoň 1 balenie. Obsahuje len prvý nádoj z bovinneho kravského mlieka. Pri viackusovom odbere mám zľavu. Ak chcete, môžem vám poslať viac info, prípadne objednať v zľave popri vlasntom nákupe.

stanulienkat
20. sep 2021

U mna kolostrum tiez 0 bodov. Bez efektu. Zazraky nerobi.

cecilia29
20. sep 2021

Ja dávam domáce kozie. Kolostrum je dobré vec, ale je rozdiel keď kolostrum prijíma novorodenec s este "čistým crievkom" alebo staršie dieťa. Tie látky z neho sa nevidia až tak vstrebať. Ja zázraky po kolostre az tak u detí nevidím ale zase obe nemuseli nikdy brat ATB . Skôr si ho chválili ľudia z rakovinou .

mimuska99811
7. jan 2023

@annelka dobrý... Smiem sa spýtať aké kolostrum užívate? Ďakujem