Dcérka zjedla skysnutú párku

linda2766
1. júl 2020

Baby moja malá dcerka zjedla asi kusok skusnuteho parku...potom som samozrejme zvysok vyhodila... máte niekto podobnú skúsenosť? Z jedneho max dvoch koliesok môže jej niečo byť?

nyusika
1. júl 2020

Parok - parka je bunda s kapucnou

nerstane sa jej nic, ked tak malicko zjedla, maximalne ju moze buliet brusko a prezenie ju

linda2766
autor
1. júl 2020

@nyusika ok... tak snat ju nebude bolieť

hipuska
1. júl 2020

Ja som.minule varila hraskovu polievku s parkami....jedli všetky deti a to tam dávam veľa, bo majú radi. No a potom som jedla ja a zistila, že su parky skysnute. Bola úplne kyslá, parky boli nove, v ten deň kúpené. A nikoho ani len neprehnalo

tom_i
1. júl 2020

@linda2766 prinajhoršom ak máš daj kúsok čierneho uhlia to dezinfikuje

linda2766
autor
1. júl 2020

@hipuska ale to bolo dlho varené parky tak dlho nevaris...a tak snat bude v poriadku

mirkava
1. júl 2020

@linda2766 nic sa jej nestane, mozno ju trosku poboli brusko, poprdka si, alebo ju prezenie.... 😉

sunny8
1. júl 2020

Keď ho nejedla surový tak snáď nebude nič ..🙂

nika82
1. júl 2020

nic jej nebude neboj

hipuska
1. júl 2020

@linda2766 práveže nevarim dlho, 2 minutky

asia83
1. júl 2020

@linda2766 Čo všetko deti kedysi pojedli a matky nemali ani čas riešiť či im niečo bude. Vy, keď zjete niečo pokazené, stane sa vám niečo? Nie. Prečo by sa malo stať dieťaťu? Môj syn zjedol časť zhnitej jahody. Ani ma nenapadlo sa nad tým pozastaviť. Párok je tak konzervovaný výrobok s minimom mäsa, že sa čudujem, že vôbec skysol.

majamat
1. júl 2020

@hipuska 😀 to mi pripomina ako som urobila kremovu polievku a mali sme doma take tie gulicky do polievky - 2 druhy, dcera si vybrala ake, cos me mali doma uz nejaky cas. nejak nechcela jest a ja som an nu, ze musi, ze len vymysla a nepocuvala som, ze je to zle. nakoniec som zistila, ze su uz dost zatuchnute a horke. 😀 nqastastie tiez vsetko v pohode. polivku som vymenila a dala nove gulicky

janulik2008
1. júl 2020

@asia83 ja som raz zjedla plesnivu babovku. Akoze nevsimla som si 🤔 reku azi nejaka cucoriedkova alebo co. Zapnem svetlo a HOP 🤣🤣🤣

majamat
1. júl 2020

@janulik2008 😂 ze cucoriedka 😀
ja som takto rano, polozobudena zjedla nasruhany syr s plesnou.

linda2766
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
linda2766
autor
10. aug 2020

@janulik2008 jakoze toto ma fakt rozosmialo... ďakujem za to, ze tu niekto dokáže napísať niečo co mi vytvorí úsmev na tvári :D

nevenka
29. aug 2023

Baby, pridam sa sem, nechce sa mi zakladat nova tema. Mamina mi varila polievku, zelenu fazulku na kyslo, ale nedavala tam ocot. Nebola uz uplne cerstva, ale ved normalka. Mala som tam kusok, co som si hriala vcera a tam som si davala Umeocot. A dala som z toho do celej polievky, ten zvysok. Dala som malemu. Potom som az jedla ja a taka hladna som bola, ze mi nedoslo, ze taka kysla predtym nebola. A muz jedol az po nas a ze to je riadne kysle a ci som davala ocot. No nedavala. Tak on nejedol. Maly mi zjedol pol taniera, ja tiez. No dufam, ze nam nic nebude. Ale nebol tam ani naznak niecoho ineho zleho, len proste kysle ako s octom...😖🙈