Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

blue04
5. okt 2009

idem sa pokusit o zmenu mena tohto fora,tak budeme pokracovat len pod inym nazvom 😉 😉

diapozitiv01
5. okt 2009

blue, ides pisat adminke pre zmenu mena,? to asi moze len zakladatel temy, teda asi,,,

blue04
5. okt 2009

zevraj nie,hocikto moze oznacit temu a napisat co che.tak mi bolo povedane,len asi mam blond den a neviem ci som spravila co som mala.uvidime a dam vediet

sasulec
5. okt 2009

hm,aj som si myslela..tak zalozit new niwje tazke..ale ved to je jedno 😅

douglas
5. okt 2009

ja som za 😎

blue04
5. okt 2009

len teraz nerozumiem ako to mam oznacit?mam blond moment 😀 hocikto to moze zmenit

blue04
5. okt 2009

hej babenky,podarilo sa 😀
jaaaj ako sa mi to paci 😀

douglas
5. okt 2009

aj mne 🙂

sasulec
5. okt 2009

juhuuuuuuuuu.. 😅

douglas
5. okt 2009

sasulec, si kocka a dcerka tiez
blue04, a ty preco nedas viac fotiek??

diapozitiv01
5. okt 2009

blue aka carodejnica,, 🙂
zajtra bude ivousek hladat svoju temu 😀

blue04
5. okt 2009

kolko nam staci k radosti 🙂
ja stale strihaaaaaam

douglas
5. okt 2009

a este chcem dodat, ze som veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi hrda byt mamkou srdieckoveho dietata!!!!! Ricky, I love u!!! 🙂 🙂 🙂

diapozitiv01
5. okt 2009

veru, troska radosti, ako malo staci 😀
idem aj ja kuk nejake vase fotecky v albumoch nech nezaostavam

sasulec
5. okt 2009

len strihaj,strihaj 😅 😉
mohla si aj gastany nazbierat a zvieratka narobit..ja som s malou robila,ale moc nam to neslo.. 😕
kym som to horko tazko napichla,mala chytila treeeeesk o zem...a bolo to v...kybliku 😅

diapozitiv01
5. okt 2009

Douglas, ides 😀 , posielam Rickuskovi pusinu aj Jackovi ,Saske a vsetkym detickam s velkym bojovnym srdieckom 🙂

douglas
5. okt 2009

dia, tak to ma rozosmialo 😀

diapozitiv01
5. okt 2009

sa tu chichocem, muz na mna pozera a nechape 😀

douglas
5. okt 2009

dia, dakujeme. 🙂 a ja asi dam nejake nove foto, ked sme uz pri tom

blue04
5. okt 2009

aj ja som hrdaaaaaaaaaaaaaa na nase deticky a na nas vsetky 😀
sasulec,nemam na to cas,len dnes som sa toho chytila a zajtra o 9:30 by to uz malo byt 😕 ,tak len striham a este po ceste musim nazbierat listie.no a to v centre BA bude celkom problem.....
ja mam velke fotky na album,budem musiet zmenit velkost a potom si spravin DIA aby si si mohla kuknut aj moj 😅 ,sice nas si uz videla

douglas
5. okt 2009

dia, tak oni niekedy nechapu 😉 som sa s tym naucila zit 😀

macka01
5. okt 2009

ak sa môžem pridať,tak som rodila na Kramároch aby moja dcerka mohla byť operovaná,no keď sa narodila ,usudili,že operácia nepomôže a na tretí deň ju nechali odísť do nebíčka.takže veľa síl pri zvládaní vaších starosti pri zachraňovaní vaších zlatíčiek 🙂

sasulec
5. okt 2009

macka to mi je luto,bud silna..

douglas
5. okt 2009

dakujeme macka01 🙂

blue04
5. okt 2009

macka ahoj a vitame ta v nasom kruhu.
je mi velmi luto,ze sa tvojej dcerke nedalo pomoct.Aku mala diagnozu?kedy sa toto stalo?pozeram ze mas uz velke deturence 🙂

macka01
5. okt 2009

ona bola prvá a mala by už 9 rôčkov,ale ivte sa či nie je to akoby včera

douglas
5. okt 2009

macka01, tak klobuk dole....si silna osobka. teba i diu obdivujem, lebo viem, ze ja by som sa s takou bolestou nedokazala vyrovnat ☹

blue04
5. okt 2009

macka,to ti verim,ze je to ako vcera.na take veci sa neda ani nemysliet 😢 .ale si dokazala,ze zivot musi ist dalej a uzrcite sa z vas vsetkych tesi.

macka01
5. okt 2009

ozaj diapoz.si sa pýtala ako sa malá volala.Dominika.meninky má 4.8. zaujímave že?Vôbec nie som silná,keď som sa to dozvedela som šla k zemi a v nemocnici som ležala 3 týždne ☹

sasulec
5. okt 2009

Macka to zostane v tebe,ale dokazes zit,dychat pre chlapcov 😉