• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Děti s diagnózou srdíčka

@ewana73 ale nie mliečko, so žiarčankou sme písali o kravskom mliečku na prípravu kaše. Ja malému už dávam polievočky, pudingy alebo krupičnú kašu s kravským. Ale na noc má Nutrilon, aj keď sme mali velký problém, keď sme prišli z nemocnice ho nechcel, ale teraz už papká.
18. apr 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrskalianka aha, ty si myslela "susene KM", ktore ak zarobis s vodou,je z toho ta ochutena mliecna kasa?
19. apr 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje srdiečko má dnes (12,15 hod) 1 rôčik. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. apr 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@janka1122 Ahoj,nedalo mi ti hned neodpisat,kedze tiez s nasim Samkom sme mali taky problem,ze vobec nechcel papat,necitil hlad,a ani teraz nevie,kedy ma dost,az ked ho napne viem,ze ma dost,...davaj mu papat kazde 3 hodiny a ked chce tak aj v noci,ja som davala vecer posledne papanie o 21 a potom ako sa sam zobudil a potom cely den zase kazde 3 hodiny,ak nechce papat,zabavaj ho pri krmeni,my aj tearz musime kukat rozpravky alebo sa hrat s hrackami,viem,zeby sa to nemalo,ale inym sposobom by som do neho nic nedostala,tvoj drobcek je chuducky aj preto,pretoze nema iby chybu na srdiecku,ale aj s pluckami a my mame tiez velke problemy s pluckami a plucnicami,a tieto deti chore na pluca su tiez velmi chuducke,...neboj sa,treba mu len vzdy nukat papat a zabavat ho pritom,ja som mojmu malelmu velmi dlho vsetko mixovala,pretoze sa mi zdalo,ze hryzanie ho moc vycerpava a zase sa mi dusil z velkych kusov,avsak teraz je to ok,vsetko chce svoj cas,ak chceas,kludne mi napis,ak si s niecim nebudes ohladom maleho a papania dat rady :wink: :slight_smile: :wink:
19. apr 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ziarcanka vsetko najsamlepsie z najlepsieho oslavencovi zelame :slight_smile: :wink: :slight_smile:
19. apr 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
cavte koceny :slight_smile: :wink: :slight_smile: ,od vcera sme doma,ale som nejako nemala cas ist na net,vsak to poznate,...urcite ste zvedave na vysledky a ja takysto.,tie sa dozvieme az buduci tyzden :unamused: ,mam volat potom Dinkovi,takze ked ma v pondelok ambulanciu,tak mu zavolam v utorok, :wink: samozrejme Vam dam vediet a teraz moje dojmy,postrehy,klebety,...verim,ze ked sme vcera poobede odisli,ze nastal na oddeleni klud,Samko dal zase najavo svoju pritomnost,hlavne po prebudeni z uspania a aj na druhy den :grinning: boli sme uz ubytovany na druhej strane medzi vacsimi detmi,dokonca som sa zoznamila tiez s mamickou z Levic,co ma 17r. syna s dg. falotova tetralogia,davali mu iba 2 roky zivota v tom čase-pračase,a veru nas rozhovor bol velmi zaujimvy,kedze jej syn je niekolko rokov bez liekov na srdce a lieci sa viacmenej homeopatikami,ze antibiotika nebral uz davno,teda som sa prenaramne prekvapila.,len skoda,ze sla domov :frowning2: ,cize nas rozhovor bol iba kratky,... inac tam bola riadna nuda,teda konverzacia s ostatnymi mamickami viazla,a mam taky pocit,ze podaktore su ako male deti alebo zeby zavist?mozno posobim namyslene,a potrpim si na lepsie veci,...ale to neznamena,ze nepokecam,a ze som fakt namyslena, :stuck_out_tongue_closed_eyes: akurat vcera potom prijali 2 mamicky,s ktorymi som nemala problem pokecat a aj oni so mnou,zial sme sa stretli v nespravnom case,ale nevadi,esteze tu mam VAS :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
co sa tyka doktorov a vobec personalu,bola som spokojna, :slight_smile: a Samkove najnovsie miery 100cm, a 13,5 kila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a saturacie 97-99%
a pribeh vysetrenia v pondelok sme do 8 boli na prijme,nabrali krvicku,pomerali,zmerali teplotu,poslai na ekg,echo,a mali sme veget,na druhy den rano sme dostali kanilu a o 7,45 nas zdrogovanych a uspatych brali na to ct,ale Samko siel sam,sanitkou na dospelacke kardio,ze tam maju lepsie zariadenie,teda to ct,do polhodinky sa vratili a spal skoro do obeda,cize potom dostal infuziu a vecer nam aj vybrali na Samiho ziadost tu kanilu a na dalsi den cize v stredu sme sli domov,...bars by taketo hospitalizacie s rychlym a dobrym priebehom boli zakazdym
19. apr 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasticka185 Ahojteeeeee,
tešíme sa, že ste to tak super zvládli. Držíme palčeky, aby aj ostatné výsledky boli OK :slight_smile:
19. apr 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ziarcanka DAKUJEME za pekne privitanie,no nervicky dostali zabrat,aj dve uhryznutia som od Samkovej zurivej nalady z prebudenia schytala,ale nevadi,hlavne ze sme uz doma a vsetko prebehlo ok,myslim si,ze ked je Samko taky zivel,ze aj vysledky budu ok,ale este nepredbieham,klop,klop,lebo ja mam smolu urieknutia :cry:
19. apr 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziarcanka ku krasnemu prvemu rocku prajeme vsetko len to najlepsie :dizzy_face:
20. apr 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vlasticka185 fajn, ze ste mali taku celkom dobru hospitalizaciu, a budeme drzat paste aby vsetky vysledky boli dobre :wink:
a inak pises o homeopatikach, tak ja som tiez uz uvazvala nad tym, najst tu niekde blizko nejakeho fakt dobreho homeopata a skusit to najeko takto bez ATB vsetko riesit, aspon co sa da. ale to az ked budeme mat po operacii.
20. apr 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka6211 Tu na MK baby dosť riešia koloidné striebro namiesto ATB, ale neskúšala som. Myslím, že aj strapco by ti vedela poradiť.
21. apr 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziarcanka nieco som uz o tom citala. Ale zase urcite nechcem experimentovat, ak uz by som sa dala na homeopatika, tak jedine cez homeopata, ktory dieta pozrie a hlavne aby vedel aj o ostatnych liekoch, aj ked pri homeo by to nemalo nejak vadit, ze berie aj ine lieky. ale to tak do buducna uvazujem, teraz este nie, lebo zatial chory nebol vobec, a kym nemame nejak aspon na nejaky dlhsi cas doriesene to srdiecko,tak nemam chut riesit okrem toho aj nieco ine
21. apr 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka6211 Vám odložili operáciu? Na katetrizácii ste boli tuším vo februári - som myslela, že to máte pred Fontanom.
21. apr 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviete, čo je s blue? Už som ju tu dávno nevidela...
21. apr 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziarcanka na katetrizacii sme boli v marci, a teraz do polky maja by mala byt operacia uz, len je velmi vela novorodencov, tak som zvedava, kedy to bude naozaj
21. apr 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka6211 Tak to sa v DKC možno stretneme :slight_smile:
21. apr 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka6211 to je úplne super, že ste zdravučký. My sme mali už antibiotiká, ale to nám doktorka dala viacmenej pre istotu :slight_smile:. My si tieto choroby aj posúvame, raz niečo prinesie Dávidko a raz Lianka. Synagys nám velmi pomohol a Dávidko tiež nebol chorý, jedine dostal tú šiestu chorobu a to velmi vysoké teploty. Katka, Matúškovi už aj vysvetluješ čo ho čaká, že pôjde do nemocnice.... Zaujíma ma či tomu už rozumie troška.
21. apr 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrskalianka nejak velmi mu to nevysvetlujem, ale vie, ze este pojde do nemocnice, a ze berie lieciky, lebo ma chore srdiecko. viac to neriesim, je este podla mna maly na to, aby som mu to mohla nejak viac vysvetlit. Teraz to uz nejak hadam vydrzi, a ked bude mat aspon tie 3 roky, tak budeme vysvetlovat dalej a dalej.
21. apr 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Môj malý oslávenec :slight_smile:
22. apr 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
jen dávám informaci, že jsem stále 2v1, zatím je vše v pořádku, tak to nechtějí ukončit dřív, ve středu se rozhodne termín, prý bude nejpozději v pondělí, pokud se nerozhodne mimčo dřív.
23. apr 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ziarcanka Pekná tortička :slight_smile:. Prajeme všetko najlepšie, hlavne veľa zdravíčka pre srdiečko malé.
23. apr 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svatule a já myslela, že už je na světě :slight_smile: každopádně je dobře, že se miminku daří dobře tam kde je, myslím na vás
23. apr 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ziarcanka aj ked neskor ale predsa, prajeme oslavencovi vsetko najlepsie ku krasnym prvym narodeninam :slight_smile:)
23. apr 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prekrásna tortička s krásnym dieťatkom. Všetko naj naj hlavne zdravia.
23. apr 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlasticka185 pekná rýchlovka a ako badám bez nejakých väčších nepríjemností (teda dúfam, že Ti niečo po tých kusnutiach nechýba :slight_smile: ) s okolím, tak to je ozaj fajn. Len tak ďalej.
23. apr 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ziarcanka Aj keď neskoro - želám všetko najlepšie,hlavne veľa zdravia :slight_smile:
25. apr 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlasticka185 Ahoj, už viete Samkove výsledky z CT? Môj manžel už čaká na tieto výsledky 4 týždeň a to hovorili, že do 2 týždňov prídu :frowning2:. Samkovi to robili v dospeláckom kardiocentre však? Som si aj myslela, tam majú úplne najsamlepšie CT na srdiečka.
25. apr 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrskalianka ahojky,no este ani my stale nevieme vysledky,preto som sem nenapisala :unamused: ,ale predpokladam,ze to teda nieje vazne :slight_smile:
@ziarcanka vsecicko najlepsie z najlepsieho zelame oslavencovi :slight_smile: :wink: :slight_smile: ,hlavne vela zdravicka a ziadne komplikacie :slight_smile: :wink: :slight_smile:

Samozrejme vsetkym Vam DAKUJEME za povzbudive slova a priania dobrych vysledkov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. apr 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blue04 Ahojky,ako sa ti dari?nejako nas zanedbavas svojou nepritomnostou,dufam,ze je vsetko ok :wink:
25. apr 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka455 Ahoj,ako sa Vam dari?dufam,ze uz je malicky doma a preto si tu menej pritomna , :dizzy_face: :wink:
25. apr 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok