Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

diapozitiv01
18. okt 2009

Dobry vecer vospolok 🙂
konecne sedime v obyvacke a uzivame si nedelnajsieho vecera. Boli sme sa s hafanou prebehnut,, taka dobra prechadzka, teraz muzik este papa tvaroh,,
vikend ubehol ako voda a zase ma caka pracovny tyzden, aj ked v praci je to uz o dost lepsie.
co ste robkali vy, nejako ste po obede vsetci stichli, 🙂

sasulec
18. okt 2009

Ahoj Dia,ja som nakukala,ale nikoho tu,len Bambi kukla 😉

diapozitiv01
18. okt 2009

asi si vsetci uzivaju nedelu,, 🙂

sasulec
18. okt 2009

atak som rada,ze ste aj vy mali peknu nedelu,my sme boli aspon na detskej omsi,deticky spievali v sprievode gitary,bolo to velmi pekne 😉

bambi09
18. okt 2009

my sme boli von,malá sa prešla,tak dúfam,že bude dobre spať,o nás ani nehovorím 😀 😀 😀
a zas pondelok 😝 😝

sasulec
18. okt 2009

no ved..a tebe sa dni nezlievajuuu ako mne? 😕 😅 😉

diapozitiv01
18. okt 2009

boze aj ja chcem aby sa mi dni zlievaju, a najlepsie tyzdne 🙂 .
aj u nas je este dost kosa, ale uvidime mozno sa pocasicko zlepsi a este sa preveziem na moto 😀 , ze vo vysokych tatrach sa uz lyzuje, aj ja sa chcem, ale musim si pockat do januara,, 😝

bambi09
18. okt 2009

baby,ja nestíham ani dni sledovať,len viem,že končí víkend,tak je na sto pro pondelok zajtra 😀 😀 😀
koľkokrát sa opýtam doma cez týždeň,že aký je vlastne deň 😝 😝 ešte tak trochu podľa programu v telke sa človek orientuje 😀 😀 😀

bambi09
18. okt 2009

dia,daj pokoj s lyžovačkou 😀 😀 mladý by zas chcel ísť na lyžiarsky,no,uvidíme 😝 😝

diapozitiv01
18. okt 2009

bambi, nech pekne ide, lyzovacka je uplne perfektna, 🙂

sasulec
18. okt 2009

baby aj ja chcem ist s vami na lyzovacku.ale ja berem radsej len boby,bo ja som stala na lyziach len raz a to bolo hrooooooooooooooooooozne daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno 😅 😀

diapozitiv01
18. okt 2009

my sa chystame do Jasnej na Chopok, chodime tam kazdu zimu uz tusim 4 roky. Je tam super 🙂 .

sasulec
18. okt 2009

a mozem tam na ten kopcisko aj s bobami? ak tak berem 😅 😉

bambi09
18. okt 2009

tak ja by som ho pustila aj 10 krát,len treba nájsť sponzora 😀
my by sme mali ísť v zime k mužovmu kolegovi niekam na Oravu,že bude zľava na ubytko aj vleky a ja samozrejme len sane s malou,ale chlapi by si zalyžovali,len muža dám predtým poistiť 😀 😀 😀 aj ja by som si chcela skúsiť,či som nezabudla,tak počkám,kým syn ešte podrastie a ja zdedím jeho lyže aj lyžiarky 😀 😀 😀

sasulec
18. okt 2009

bambi,mas ine foto? to s tym poistenim je chytreee 😀

bambi09
18. okt 2009

sasu,hej 😉
no,tak ja z materskej hypotéku nezaplatím 😝 😝 😅 radšej nech sa poistí 😀

sasulec
18. okt 2009

noooo,to mas recht 😉

sasulec
18. okt 2009

malej som tahala sopliky,nemala moc,ale nekludne spi,pojdem si s nou lazkat..bruuu 😔

bambi09
18. okt 2009

sasu,dobrú,my tiež pôjdeme,len dopozerám superstarky,dnes im to teda ide,baby sú dobrééééé 🙂 🙂
tak všetkým dobrú nôcku a pekný začiatok nového týždňa 😵 😵

diapozitiv01
18. okt 2009

Dobru nocku srdiecka 🙂

diapozitiv01
19. okt 2009

Dobre ranko srdiecka 🙂
Ja som uz do 7 v praci, uz som sa aj naranajkovala, teraz cakam na kolegov a dame si cajicek, potom nieco porobim a uz bude obed,, 😀
Cez vikend som nic nespravila okrem chodenia po obchodoch, tak ma to pranie, zehlenie caka cez tyzden,, 😒
Ale co uz, vcera sme boli na prechadzke a psa sme tak vystavili , ze ked sme prisli domov, dali sme jej granule, tak ich zjedla, lahla na svoj gauc na chodbe a az do rana spala. Este rano ako som sa obuvala tak na mna jednym ockom pozrela a spala dalej. No kto sa ma lepsie ako nas pes?

lulu77
19. okt 2009

pekne doobedie 🙂

tak ja mam chvilku cas, tak som sem prisla urobit kuk, a tu nikto no nic, nieco napisem a idem dalej. Malinka spinka aj s tatom, ten je po nocnej, tak som zvedava kedy vstanu, Saska je v skole, dnes tam bude do 17.00 maju pocitacovy kruzok.
Vcera sme boli so Saskou na huby, aj sme nazbierali, boli sme v lese 2 hodinky ale robotu som mala az do vecere, kedze som medzitym stale nieco robila. Takze hubyk uz mame v mrazaku, aj nieco nasusene do kapustnice a dnes sme mali aj z muzickom na ranajky.Pozbierali sme aj nejake listy a zalude, pretoze ideme robit na sutaz do skoly jesenny kosik, tak dufam ze nieco vytvorime.

teraz uz neviem ktora z vas sa pytala ci sa Saske miesala krv, ano, pri tychto vadach to tak je, ale po operacii je to uz ok, este sme tam maly robene take ,, okienko,, ked nam robili ten fenestrovany ontan, a to nam potom uzatvarali katetrizacne po 7 mesiacoch, pretoze mala stale nizke saturacie, po uzatvoreni ma teraz saturacie 97%co je super.

no idem este kuk na ine stranky, casu malo, lebo tu pri pc to tak leti 😉

lulu77
19. okt 2009

boze utekaju mi pismenka fenestrovany fontan nie ontan, ale to asi viete 😉

sasulec
19. okt 2009

Ahooj lulu,pekny dnik vsetkyyym 😉 😅 😀
kooonecme slnieckovy..juhuuuuhuuuu 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

diapozitiv01
19. okt 2009

Teda Sasulec, ty ale ficis na tom slniecku 😀 . Aj men sa to paci, ked pozrem von z kanclu a vidim slniecko, este by sa mohlo o nieco oteplit rano aby som mohla chodit na motoske,,
rano su este dobre zimy,,
Za chvilku idem papuskat, tak aj vam dobru chut srdiecka 🙂

sasulec
19. okt 2009

si piiiis Dia..slniecko je moja nabijacka 😀 😀 😀
😅 dobruuu chut k obedu 😝

diapozitiv01
19. okt 2009

Sasulec a ja som si myslela ze to ta nabijaju ti policajti vedla teba 😀

sasulec
19. okt 2009

a zas sme u policajtov.. 😝
a ako akoze? 😅 😀

bambi09
19. okt 2009

ahojte 🙂
sasu,Ty si určite letné dieťa 😀 ja som novembrovka,tak neznášam horúčavy cez 30 stupňov,ale leto milujem 😉
dia,vy máte labradorku,že??aj my sme mali černošku Bekynku,ale už nemáme ☹
lulu,tak ešte huby rastú??a šikovnica si teda,už aj namrazené,vysušené,my sme tohto roku ani raz neboli,škoda,ja rada zbieram 😅 ale máme od kamošov do kapustnice sušené 🙂
tu síce máme slniečko,ale taký severák,že dnes a si zostaneme doma 😝 maximálne na poštu a späť
ma bolí hlava z tej zimy 😕

sasulec
19. okt 2009

ja som augustovka,takze cele leto som sa vyhrievala v brusku..a moja male junovcatko je tiez ako ja hned mame ruky studene...a tiez nad 30st.horucavy ma nicia,ale leto ja mooozem 😅
ale aj snezikovu zimu,ale veeeela snieziku 😉