• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Děti s diagnózou srdíčka

19. januára 2017 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veď preto :grinning: :grinning: :grinning:
a tie na vysávač sú dobré,len na noc a na cesty je toto lepšie,my to máme,odkedy máme malú a fakt môžem odporúčať,dokonca sú také,čo hrajú melódie :slight_smile: :wink:
2. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, za chvilku idem do hajan som velmi unavena, prvy pracovny den mi dal zabrat,,
zajtra o 10 idem k zubarke, ma mi opravovat 2 plomby,, najhorsie ze to musim absolvovat bez injekcie,,, joj bojim
2. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dia,tak dobrú a držíme palčeky na zajtra,nech nebolí :wink:
my sme museli prehodiť preventívku na 11.11.,lebo mladý ochorel,tak aj ja bojím,neboj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi tu som kukala.. :wink:
a Dius,neboooooj,sak si daka baba,neee? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tfuj tfuj,nech ti to co naj dopadne,moja :wink:
2. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru nejako to zvladnem, volakedy nam ziadne injekciie na utlmenie bolesti nedavali, a teraz hocikedy, Moja ich normalne dava, aby sa jej dobre robilo a pacient bol v poho.
Ja by som si ju dala hned pichnut, ale cakam na MS a nechcem riskovat keby nieco,
2. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja co je MS?
2. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diuš,ja mám zo zubára fóbiu,ale injekciu som zažila len pri ťahaní,s malou v tehu mi ťahal koreň a tak ma to dráždilo,že som predtým na WC nechala obed :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
keď som vydržala 2 pôrody,vydržím aj toto,len sa na to teda neteším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sasuli,my nemáme s hudbou,naša stála okolo 1000 Sk,neľutujem tú kúpu :slight_smile:
tak diuš,budeme na Teba myslieť,nech nebolí :slight_smile: :wink:
blue a dara bola??neviem,čo mali medzi sebou s Pavlínou,ale asi si nesadli :confused:
2. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasulec, to je menstruacia :grinning:
2. nov 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok srdiecka moje, dobru nocku :slight_smile:
2. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: SM je sado maso :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: MS niečo úplne iné :grinning: :grinning: :grinning:
diuš,dobrúúúúúúúú :slight_smile:
2. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru Diuuuus..zajtra cmarkni ako sa darilo :wink:
2. nov 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak,tak,myslíme na Teba :slight_smile:
sasu,Ty ešte strašíš???ja som dlho nebola vo vedľajších témach,nejako nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne ..ja sa nevzdavam :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. nov 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ponočník :grinning: ale občas sa mi nechce lietať po témach,v noci tu nikto nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked len ponocniiiik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
deturence ulozene??? :wink:
2. nov 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm,kiežby,sú po mne,ale jeden už ide a druhá tiež,tak sa lúčim na dnes a dobrú nocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuu aj ja pojdem :wink: :pensive:
dokukam 112 :wink:
2. nov 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pááááááááááááá :slight_smile:
2. nov 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruuuuuuuuuuuu :pensive:
2. nov 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: bre ranko srdiecka :slight_smile:
uz som v praci, o 9:30 padim k zubarke, myslim ze to bude v pohode,
neviem ako u vas, ale v TT snezi, hoci sa to hned roztapa :unamused:
3. nov 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vospolok! :slight_smile:
tu je celkom pekne, ale mrzne. dokonca aj svieti slniecko, tak mozno vytiahnem slnecne okuliare :sunglasses: , aby som bola IN.
pekny den prajem
3. nov 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasulec MS je novy sposob komunikacie :slight_smile: ha-ha-ha-ha :grinning: Este jedno M a je to MMS
Ahojte,tu snezoprsi........,zachvilu ideme do skolky,tak sa asi poriadne vyobliekame.Jack ma dnes halloween party tak potom poslem par fotiek.
Dara Rolins bola vcera velmi prirodzena a mila.Kazde dietatotko si polaskala a snazila sa s kazdym porozpravat.Bolo vydno ze je v tejto brandzi dlhe roky,lebo aj fortit sa vie a ma to uz take nacvicene:grinning: vazne bola dobra a ziaril z nej velmi dobry pocit.Aj jej slzy vybehli,ked mala na rukach take tyzdnove baby....Listky nam zadarmo odovzdala,tak teraz uz len na koncert,mozno sa nam ako VIP dostat do zakulisia :grinning:
3. nov 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooojte,juuuu baby,so rada,ze ste sa ozvali,doug mali sme s Dius o teba starost.. :confounded: dlho si sa neozvala :confused: :sweat_smile:
blue,tak to je svetove,takto vy pojdete na vianocne turne? si to dosytosti vychutnajte,urcite to bude skvele :wink:
Dius,myslim na Teba,uz sa ti to krati.. :wink:
blue a neryyyp,jo? tak mi to nedoslo,pche :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
3. nov 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasulec,len mi to prislo smiesne :grinning:
mam Daru aj v albume :wink:
baby skoda,ze sme kazda z kazdeho kuta sveta,mohli sme sa stretnut osobne a dat si nejaky vianocny obed.hmmm :unamused:
3. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,to by bolo fajneee...
a blue to bola doba pokrocila,tak mi uz nepisalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne fotecky :wink:
tam na tej jednej fotke ste vy s Darou a malym? sak tam si daka ina ako na fotke z pasu :confused: :sweat_smile:
3. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na jednej som ja,s malym a s Darou.Ja mam origos pas,nefalsovany :grinning: :wink:
3. nov 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez pochyyb blue,len s mi tam zdas taka ina,ale fakt si kocula a maly je cely ty :wink:
3. nov 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak uz som tu, cela :grinning: , mam novu bielu plombu na mojej hornej 5 a bez injekcie :slight_smile: . Som to v pohode zvladla. este hovorila ze akonahle to uz bude vela tak mam povedat a ze dopichneme. Ale vydrzala som, este sa cudovala ze to dost hlboko musela vrtat, ale ani ma to nejako nebolelo.
chcela som ist bez injekcie, ze co keby sa nam zadarilo a MS neprisla :slight_smile: (suselec ak chces este to raz vysvetlime :slight_smile: )
Tak na Darin koncert by som isla aj ja, moze to byt celkkom fajne, idem sa teraz napapat a kuk fotecky.
3. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok