Detské mrle u 7 mesačného

14. máj 2022

Ahojte, dnes som malemu v stolici nasla bieleho cervika. Volala som aj sestricke tak v pondelok zavolam doktokre a mi da nejaky recept. Mate niekto skusenost ? Je to bezna vec ?

zdenka11081983
17. máj 2022

Manžel už bral vermox? Zentel? Par dni parazitexu mu mrle nezabije. Musíte sa poctivo všetci doma preliečiť. A skus popýtať názor iného pediatra.

deginko
18. máj 2022

Ale v kľude ti vermox môžu dať pre malého..mojej dali vtedy..no parazitex mu nepomôže ..možno pár dní utlmí..musíte sa všetci preliečiť normálnu liekmi...mne mojej malej už nič z liekov nezaberá tak ja sa idem už zblázniť...a to preto,že už sú rezistentne na všetko...a nikdy ich bez tak nevykaka von z tela..iba útlm na nejaký čas bol...teraz má zentel a vôbec nezabral...pokiaľ sa Mi muž neprelieci tak sa toho nezbavíte

autor
18. máj 2022

@deginko no boli sme u doktorky tak nechala som stolicu na rozbor a aj ten ster z konecnika pojde pod mikroskop a uvidime ze ci to fakt ma, a nedala nam vermox nic proste ze to nemozu take deti . No a lekar dal manzelovi vermox a aj ja vezmem

deginko
18. máj 2022

Jooooj,rozbor zo stolice a ster z konečníka aj napriek tomu,že mala viditeľné mrle vždy ale vždy vyšli negatívne...až keď som priniesla mrlu nalepený na páske vyšiel rozbor pozitívny... takže na tieto vytery atď by som sa nespoliehala,že tam vyjdee čosi pozotivnr

autor
18. máj 2022

@deginko ci pana tak ja neviem, uz som v stolici nic nevidela tak to musim sledovať len a ak by aom nasla tak to normalne odfotim. Ale dufam ze nenajdem nic uz

zdenka11081983
18. máj 2022

@deginko presne ster negat, stolica nič. A mrli plný serbel... Doktorka bola chvalabohu vtedy u nás a videla to. Povedala keby nevidí, neuverí. Ale inak dcere vyšlo z krvi.. Ze ma parazity.

laura808
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laura808
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
16. aug 2022

@laura808 zdravim, malemu vysli vtedy pozitivne z toho Zlepu, takze nam doktorka dala ten vermox, bral len 1 tabletku dokopy- polovicku raz a potom o 4 tyzdne znova… odvtedy som uz mrle nenasla 😊

laura808
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mim23
21. nov 2022

@deginko chcem sa opýtať ako to riešite? Môjmu synovi sa mrle každý rok opakujú vždy na jeseň.

deginko
22. nov 2022

@mim23 no riešenie nemame,obe deti ich majú každé 3-4mesiace,ak sa stane zázrak tak vydrží to pol roka...nedá sa ich nijak zbaviť,ani vermox,ani zentel,ani 100hygiena ani prírodné prípravky,ani kapusta,cesnak,odcervena pravidelne celá rodina...nič nepomáha.ani na infejtologii nepomohli,len,že vydržať,keď vyrastú sa ich zbavia,ale pochybujem..už som rezignovala,tie lieky nechcem do nich pchať každé 3 mesiace..neviem čo už robiť