Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dieťa má nádchový hlas. Mám ho dať do škôlky?

mili7
7. sep 2014

Ahojte mamičky. Pýtam sa skúsenejších, keďže my sme so škôlkou začali ešte len tento mesiac. Dcéra (2r9m) už dva dni rozpráva tak huhňavo na nos. Ale nemá žiadne soplíky, ani upchatý nos, neteplotuje, nekašle, nesťažuje sa, žeby je bolelo hrdlo, proste nič viditeľné. Len má proste taký nádchový hlas. Mám ju dať takúto do škôlky? Čo si myslíte vy, alebo ako to praktizujete u vás? Vopred ďakujem všetkým za názory.

brisilda
7. sep 2014

ak mas pocit , ze mala nieje celkom OK a asi na nu nieco mozno lezie tak ju nechaj doma 😉 Pokial ju ale nemas s kym nechat a nesopli, nekasle a neteplotuje tak ju daj do skolky

katarinamarkova
7. sep 2014

🙂 ocividne nechodis do prace, inak by ta toto nenapadlo 🙂
ak dietatko nie je vyslovene chore, nema ziadnu teplotu, ziadne sopliky, nic ho neboli, je cule a zive ako vzdy.......ak ma len trosinku nadchovy hlas nevidim dovod nedat ho do skolky.
samozrejme ocividne chore dieta do skolky napatri!

agnes28
8. sep 2014

či ju dáš do škôlky alebo nie, to nechám na Tebe, ale odporúčam Ti riešiť v zárodku to ochorenie, ktoré môže prepuknúť, malá má pravdepodobne hlieny "upchaté" v dutinách, ja by som nasadila Sinupret nech sa jej to uvoľní. Inak sa jej to môže vraziť do ucha, hrdla, na priedušky alebo čo ja viem kde...

ellca123
8. sep 2014

ano,
a pri troch detoch som riesila az silny kasel a teploty nad 38 st.,pripadne zvracanie....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli