Dieťa nemá dobre vyvinuté jadierka v kĺbikoch

ivonetta
10. jún 2016

Ahojte, chcem sa spytat ci mate nejake skusenosti v pripade ze dietatko nema dobre vyvinute jadierka v klbikoch. Maly ma 6,5 mes.stym ze ako 4mes sme boli na vysetreny a mali sme v poriadku jeden klbik a na druhom nebolo plne vyvinute jadierko. Dnes sme boli u Dr.a oznamil nam ze na oboch klbikoch nema jadierka a ze za 2mes.na kontrolu..Mate nejake podobne skusenosti? Nemal by mat ziadne problemy s chodenim alebo nieco take?
Dakujem

ivka1109
10. jún 2016

ahoj, môj starší syn, tiež nemal úplne vyvinuté jadierka, na široko bol balený až do 9m. od siedmich len na noc,, ale nič sme pre to nerobili,, len ten vigantol a na široko.. má deväť rokov a je ok.. kebyže je s tým dáky väčší problém, myslím, že dr.by vám dal viac informácii, :D

ivonetta
autor
11. jún 2016

no povedal ze nemáme nasiroko baliť, neviem je to take divne raz povie ze ma iba jedno zle a za 2mes. uz ma obe 🙂 a tak dufam ze to bude vsetko ok
Dakujem 🙂

ivka1109
11. jún 2016

Ja si myslím,ze bude,, su detičky,ktorým neskoršie sa dovyvinu jadierka.. no syn ma uz v auguste 9r. V tedy bolo ešte moderné baliť na široko.. teraz sa uz detičky zväčša na siroko nebalia. Maloktore sa bali.. 🙂 🙂

kika46
11. jún 2016

Mne doktor povedal ze nemam balit nasiroko ked maly nemal jadierka, nasiroko sa bali ked este niiiie su viyvinute klbiky.A tak aj bolo. Teraz v 7 mesiacoch ich uz mal.

franka211
11. jún 2016

Neboj sa, my sme chodili asi do 9.mesiaca na ortopediu kvoli jednemu jadierku...potom uz to bolo ok...

ivonetta
autor
13. jún 2016

Dakujem vam 🙂 no my sme balili do 5mes. Tak uvidime o 2mes 🙂