Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dieťa s chvostom

markosn
21. jan 2013

Moja známa mi spominala, že keď ležala v pôrodnici, bola tam mamička, ktorej sa narodilo dieťa s chostom! Ide vlastne len o pár článkov kostrče a vraj s tým dieťa nemusí mať v budúcnosti problém. Ale dá sa to aj odstrániť. Počuli ste už o niečom podobnom? Alebo viete o niekom, komu sa také dieťatko narodilo? Nemá s tým problémy?

renata5
21. jan 2013

a preco ta to trapi?

markosn
autor
21. jan 2013

Len ma to zaujíma, nikdy som nepočul, že by bolo niečo podobné možné!

renata5
21. jan 2013

@markosn ani ja som nepocula ale vselico sa stava

zuzulica
21. jan 2013

@markosn to sa môže stať, niekomu pár stavcov na kostrči, niekto má inde na chrbtici stavec naviac, ja som videla už aj rebro naviac pri krčnej chrbtici, je veľa deformácií ku ktorým môže dôjsť, o niektorých človek ani celý život nemusí vedieť, keď nerobia problémy.

viva02
21. jan 2013

Jedna moja znama poznala dievcinu, ktora to mala. Ale jej sa to tusim vraj nedalo chirurgicky odstranit. Tak nosievala volnejsie oblecenie, aby to nebolo moc vidiet.

viva02
21. jan 2013

@markosn Jedna moja znama poznala dievcinu, ktora to mala. Ale jej sa to tusim vraj nedalo chirurgicky odstranit. Tak nosievala volnejsie oblecenie, aby to nebolo moc vidiet.

nibiru
21. jan 2013

@markosn nakolko je to esteticky problem bude musie asi jeho odctranenie platit mam znamu ktorej syn ma takyto vyrastok na zadočku nakolko ho neohrozuje na živote je to eln estetika jej povedali že možu to odctranit ale na jej naklady!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli