Dlho zaparená riťka u ročnej dcérky

lenuska9999
2. aug 2023

Snáď mi niekto z Vás poradí.. mám ročnú dcérku a posledné 2 týždne máme problém s tým , že má zaparenú dupku až do krvi. Už neviem čo mám robiť, tak sa obraciam sem. Vyskúšala som už Sudocrem, púder, všelijaké kremiky na zapareniny od rôznych značiek, dokonca Phytiol jej dávam a nič nepomáha. Samozrejme ju každý deň umývam a kúpem, vytieram do sucha , nenechám ju v pocuranej plienke atď. Plienky sme tiež nemenili , používame celý čas Pampers Pants a vlhčené Nivea. Nikdy sme takýto problém nemali ...

nucky
2. aug 2023

Normalne k pediatrovi s tym a mozno vas uz odosle aj na kozne....ja som takto mala so synom a kozna pomohla...tam uz moze mat aj mykozu...mozno bude treba aj slabe kortikoidy...urcite vyskusajte kupele v hypermangane dovtedy...

ankare
2. aug 2023

@lenuska9999 skús riťku nesuchat, len umyť vždy.

veroonr
2. aug 2023

@lenuska9999 Kym sa to nezahoji, nechavat co najviac naostro. Umyvat len vodou, vlhcene vreckovky vobec. Z kozmetiky v podstate netreba nic ale ja davam olejcek na zadocek od Tuli a tuli. A plienky treba zmenit, obycajne Pampersky su des, Pampers premium care je uz o inom

danac46
2. aug 2023

Vyskušaj imazol ,ten nám vždy pomohol a zmenila by som plienky aj vlhčené utierky

tarra6
3. aug 2023

@lenuska9999 moja dcéra keď mala veľmi zaparenú, veľmi jej pomohlo natieranie olejčekom Aviril.

taktotedanie
3. aug 2023

V prvom rade vyhod vlhcene utierky!! A utieraj s nimi doma prach na polici
Kup Perlan a cista voda s lekarenskym olivovym olejom