Dvojročné dieťa na šúcha

leazeziliny
24. jan 2023

Ahojte. Dvojročná dcéra sa už nejaký čas "šúcha, obtiera" rozkrokom napr.keď sedím na zemi, vysadne mi na nohu a trie sa, napr. keď ležím a mám vystretú ruku, sadne si obkročmo na ňu a trie sa. Robí to najviac na mne a občas na manželovi. Zo začiatku to bolo vtipné, ale ona sa začína strašne hnevať keď jej to nechcem dovoliť. Ono je to asi istým spôsobom normálne, možno cíti že jej to je príjemné, ale až takto? Mám ju nechať? Zakázať sa také veci asi nedajú...mala niektorá mamička dievčatka takúto skúsenosť. Ďakujem za každý postreh

lenqua_12325
24. jan 2023

Asi len zistila, že sa jej to páči.
Nechaj ju tak. Ono ju to prejde.
Nereagovala by som na to a nevšìmala si čo robí.

zuzka0605
24. jan 2023

podla mna normalne,aj moja to robila.

andrejka1974
24. jan 2023

@leazeziliny nechaj ju časom to prejde moja najmladšia to robila v tom veku skoro stále teraz to už nerobí

madla60
24. jan 2023

@leazeziliny, nie je zaparena, že ma potrebu sa trieť? Skontroluj jej ritku.

gelifil
24. jan 2023

milion mamiciek malo takuto skusenost...staci dat do googla detska masturbacia

drake122
24. jan 2023

Však nech si robí dobre kým môže. Mamičky týmto deťom často aj závidia🤣

babina_33
24. jan 2023

Ono to mozno pride cudne viacerym, ale uz som to od mamiciek viackrat pocula, takze ano, je to normalne a dost bezne. Fakt si myslim, ze ju to prejde, zakazat jej to asi nezakazes, takze s tym neurobis nic. Vysvetlit si to tiez pravdepodobne asi nenecha :D

malacibulka
24. jan 2023

Preboha. No urcite by som nedovolila decku na nohe masturbovat ako psovi. Nech objavuje svoje telo prijatelnym sposobom a odnauci sa tieto finty, lebo ta caka riadna hanba na navsteve alebo ked pojde do skolky.

gionella
24. jan 2023

@leazeziliny skús v tých situáciách odpútavať jej pozornosť

annm81
24. jan 2023

Ja nesúhlasím s radami, že ju máš nechať. Áno, detská masturbácia je v poriadku, ale nie týmto spôsobom. Treba dcéru učiť, že to patrí do súkromia, teda ak začne na verejnosti, povedať, že je to nevhodné, že to môže len doma a odpútať jej pozornosť. Ak si vysadne na teba, zložiť ju a povedať, že pre teba je to nepríjemné. V prípade, že si na to doma nájde nejakú hračku, netreba to príliš riešiť, max. ju skúsiť zaujať niečím inym.

nikpa
24. jan 2023

@leazeziliny je to niečo ako masturbácia, čiže úplne normálne a prirodzené. Nezakazovat. Max. odpútať jej pozornosť keď to robí práve keď to nie je vhodné, napr. na návšteve. A vysvetľovať, že to má robiť keď je sama, nie pred ľuďmi a nie mame alebo otcovi o nohu.

luliu
24. jan 2023

Treba odpútať jej pozornosť a upozorňovať/naučiť ju, že takéto veci sa robia len v súkromí. Inak sa to bude stupňovať

mbta
30. apr 2023

robi to coraz viac deti,pracujem v skolke,vidim..nemame vraj zasahovat,ale...niektore cez obednajsi spanok vobec uz kvoli tomu nezaspia,vtedy jemne upozornime,nech si lahne na chrbat,a rucky na paplon,ale pomoze to na chvilu,a znova pokracuje..niekedy sa neda na to pozerat,dieta ide az uplne do vycerpania,tvar cervena,tazko dycha.Mali sme pred par rokmi 6r.chlapceka,co uz nebol schopny sa sustredit na nic,pri obede,pri hre,pisani,dnes ma velke problemy v skole,chodia ku psychologicke..co ale predtym sme evidovali len u chlapcov, je to uz pol na pol u dievcatiek.Pamatam 20rokov dozadu,bol ojedinely pripad,dnes
je to velmi rozsirene