Dvojročné dieťa smrdí potom

7. jún 2021

Ahojte mamičky dcérka ma 2 roky a 2 mesiace a teraz čo je teplo tak začala posmrdkávať pod pazuškami ako viem že aj dieťa sa spotí ale že ju cítiť tak dosť za potom. Je to normálne či ?

marlent
7. jún 2021

Moj ma skoro 4 lieta ako sarkan aj ked je total ako mys spoteny necitim iba vlasky mu smrdia nie potom ale tak nepekne

nikka055
7. jún 2021

Moj takmer 6r beha ako blazon 🙈 spoteny je ako mys a nesmrdi nikdy 😶Jedine co mu smrdi su vlasy pod siltovkou

suzitok
7. jún 2021

Moj ma 6, beha tak, ze z neho tecie, ale nesmrdi absolutne..

anavianavi
7. jún 2021

Nase dvojrocne dievcatko nesmrdi potom, ale po cikani/kakani ano. Asi sa treba hladat pricinu. Nepije velmi malo?

thereisabear
7. jún 2021

Poradila by som sa s lekárkou

autor
7. jún 2021

Ved toto mi je divné že také malé dieťa a tak smrdí? Myslíte že to môže byť niečo vážne?

jana_eyre_2
7. jún 2021

Nemusí to byť nič vazne, ale určite to povedz doktorke.. mohlo by to byť niečo s hormónmi..

Mám deti 9, 7 a 4r a iba ten najstarší začína občas troška pachnut.. vždy sa veľa, veľa potil a pritom je chuducky (vraj priznak alergie podľa dr) ale zápach v podpazuší máva až teraz..

nika2393
7. jún 2021

Mam dve dievčatá a nesmrdia ani jedna a to sú stále vonku a lietajú... Skus to spomenúť pediatricke

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenica11
7. jún 2021

Dosť závisí čo mu dávate papať jedlo vie urobiť aj v tomto dosť veľa nehľadiac na vek dieťaťa

ivangeline
7. jún 2021

Tiez som chcela napisat...ze mozno je nieco po com smrdi,ked sa spoti...inak tak male deti by nemali smrdiet potom...

macekovam
7. jún 2021

a ako posmrdkava 🙂?? to nebude pot.. nemoze mat cukrovku? ved deti smrdia potom az v puberte...