Prihlás sa
Zaregistruj sa tu!
Bazár
Diskusie a skupiny
Príspevky
Poradne
Recenzie
Magazín
Zapni
Diskusie
Detské zdravotné problémy a lieky pre deti
Dychavičnosť
donutka99
10. jan 2023
Ahojte, mali spi a akoby z hlboká dychal. Je to až počuť ako dýcha tak z hlboká je to normálne?
Odpovedz
Zdieľaj
Odošli
Podobné diskusie
Cítite niekedy náhle krátkodobé vybitie dychu?
1
Komplikácie po výbere nosnej mandle u detí?
3
Prejavuje sa astma u dvojročných detí?
32
Máte skúsenosti s pravidelným dvíhaním bruška?
6
Je normálne mať dýchavičnosť v 9. týždni?
3
Prečo moje bábätko stále híka?
2
Nenašla si odpoveď na svoju otázku?
Opýtaj sa v diskusiách
Opýtaj sa nás
Kódex
Pravidlá bazára
Všeobecné podmienky používania
Kontakt
Hlásenie nezákonného obsahu (DSA)
Reklama
Kariéra
Cookie pravidlá
Ochrana osobných údajov