Eye Q sirup, skúsenosti?

latarina
17. okt 2018

Prosim vas dava niekto svojim detom tento siryp. Nam to kazala neurologicka. Prosim ak dakto ma skusenosti tsk napiste my.

evitka83
17. okt 2018

@latarina davam to dcere asi 6 tyzdnov, po nejakom case som si vsimla, ze je mala z toho podrazdena, tak dom zredukovala davkovanie, zatial Ok. Kazdemu dietatu to sadne inak, tych preparatov je niekolko

latarina
autor
17. okt 2018

@evitka83 a vam to kto doporucil?? Nam to doporucila doktorka lebo syn ma 2 roky a malo rozprava. Kde ste to kupili a mate ten sirup???

kateklaudia
17. okt 2018

Na odporúčanie neurologičky, aj na rehabilitácii nám ho odporučili - užívame s prestávkami už druhý rok, nám veľmi pomáha.

latarina
autor
17. okt 2018

@kateklaudia a kde si ho kupujete??

kateklaudia
17. okt 2018

@latarina v lekárni Dr. Max, buď osobne na objednávku, alebo cez ich internetový obchod s osobným vyzdvihnutím.

laska201
17. okt 2018

Nam to odporucila neurologicka.ale mame kapsule 60ks.

evitka83
18. okt 2018

@latarina na odporucenie logopedicky, dcera zaostava celkovo v psychomotorike. Mam ho tusim z lekarne

latarina
autor
19. okt 2018

@kateklaudia a preco ho uziva vase dieta???

kateklaudia
19. okt 2018

@latarina
V šiestich rokoch zistená školská nezrelosť, spomalený vývin z neurologického hľadiska, taktiež ADHD, ale už je na dobrej ceste..

latarina
autor
20. okt 2018

@kateklaudia a ake mala priznaky. Kedy zacala rozpravat??? Chodit???

kateklaudia
20. okt 2018

@latarina čo sa týka vývinu, všetko bolo v poriadku, sedieť začala ako 6 mesačná, chodiť ako 13 mesačná, rozprávala od roku a plynule od roku a pol. Okolo tretieho roku sme si všimli, že do všetkého naráža, zistili jej tupozrakosť, odvtedy nosí okuliare. Neskôr začala byť až veľmi hyperaktívna, ale vraj to bolo v poriadku, pritom tým zakrývala svoje nedostatky, s ktorými si nevedela rady. Dodatočne sa u neurológa zistilo, že má spomalený vývin, napr. ako šesť a pol ročná mala mozog vyvinutý ako päť a pol ročné dieťa, odporučili nám aj rehabilitácie a tento sirup. Riešili sme aj odklad školskej dochádzky, teraz je už druháčka a napreduje, na niektoré veci potrebuje viac času, ale všetko je vo vývine a verím, že časom to bude dobré.

latarina
autor
21. okt 2018

@kateklaudia super teda sikovna je. Nech vam robi radost a davat vela lasky. Nas syncek ma 2 roky a malo rozprava. Chodime od narodenia na neurologiu. Ako 16mes zacal chodit. Malo papa a musim ho stale krmit inak si malokedy zoberie. Mame ist na vysetrenie usi ci je to v poriadku.

latarina
autor
21. okt 2018

@kateklaudia a ten sirup mate ktory lebo ja som kupila eyeq s prichutou vanilky od roka tam pisu a kazdy den jednu lyzicku. Mate tento sirup ci iny??

kateklaudia
21. okt 2018

@latarina
Ďakujem a želám aj Vám všetko dobré. Aj my máme s príchuťou vanilky.

merymarus
16. jan 2019

Dobry den,moj syn ma 3 a malo rozprava,vcera nam ho doporucila dr,zaujima ma ako ho detom davate,lebo teda vabne nevonia

evitka83
17. jan 2019

@merymarus davala som do odmerky zo sirupov polku dzus a eye q, rychlo supla do malej a potom na cmulanie tie gumene ovocne vitaminy

merymarus
18. jan 2019

@evitka83 tak ja som to vymyslela s multi sirupom a kedze moj nic nechce,rychlo supnem lyzicku nutely

petronka
13. mar 2019

moj 4r syn ma oneskoreny vyvin reci, na odporucenie Dr. od vcera uzivame eye q sirup, rozmyslala som nad tobolkami, alebo sirupom, myslim, ze tobolky by mi hltat nechcel, kupila som sirup, no som sklamana, ta prichut vanilky je skoro ziadna, a napina ho z toho, ake je to mastne, zakazdym, ked mu to podam...nemate nejake zlepsovaky? ja som mu slubila ze zakazdym dostane kusok cokoladky, dnes je to len druhy den, ale nic moc... alebo ma niekto skusenosti s tobolkami? ake su asi velke? daju sa prehltnut v pohode?

merymarus
13. mar 2019

@petronka tak ja som to nakoniec vymyslela tak, že naberiem 4ml do odmerky a trošku sirupu do toho a chce nechce musí a za tým ako motiváciu trošku nutely

pepka231
14. apr 2019

@petronka ahoj ja ho dávam synovi do kompótu čučoriedok. Dám do misky eye q a do toho. Môj malý neznáša keď mu dávam aj sirupy od teploty tak som našla taky zlepsovak vyskúšaj 😊 a zatiaľ ma neprekukol

denisa098
14. apr 2019

@petronka malej sme to zamiešali do jogurtu.

petronka
15. apr 2019

dakujem Vam za rady, nakoniec mu to davam kazde rano striekackou z nurofenu, rovno do ust, povedala som mu ze musi, aby sa naucil rozpravat, a aj ked s nechutou, kazde rano to vypije, za tym cajik a ok 🙂
viem, ze je este skoro na nejake extra vysledky, berieme ho asi mesiac, ale take nepatrne pokroky tam ako mamina vidim, naozaj. Zda sa mi, ze zacina viac vnimat slabiky slov a skusa si ich opakovat, no stale nevie udrzat dlhsie pozornost, ked s nim chcem skusat rozpravat 🙂

nellita
15. apr 2019

@petronka nam to tiez odporucila neurologicka,kupila som.sirup dals raz,hnus nechcela,kaslala som na sirup,chodíme iba logopedicke uz rok a rec sa zlepsila aj bez sirupu perfektne. Podľa mba toa nezalezi od sirupu

petronka
16. apr 2019

@nellita tazko povedat, ten sirup - mastne kyseliny v nom, by mal laicky povedane, podporit spojenie neuronov v mozgu, nam praveze logopedicka velmi nepomohla, zakazdym sa len pytala na to, co som ho ja uz doma naucila, a maly ma problem s pozornostou, proste nevydrzi dlhsie ako par minut sa sustredit na skusanie a vyslovovanie hlasok, dostane nervy a zacne si robit svoje. Tiez si nemyslim, ze nam ten sirup nejak zazracne pomoze, snad len pomoze v udrzani pozornosti...a verim, ze rozpravanie pride casom...mali sme fakt narocny zaciatok po narodeni, a som Bohu vdacna, ze vobec zije a ze nema ziaden telesny hendikep, takze pre mna aj keby cely zivot nerozpraval, az tak by mi to nevadilo...😘

lucicka009
17. jún 2019

Ahojte, prosím vás, ja mám kúpený tento sirup a chcem ho dávať dcére. Mala teraz deviateho rok, ale je predcasne, termín bol 01.08. Myslíte, že už jej ho môžem dávať, či až od augusta?

ruzenagregova
21. aug 2019

@evitka83 ono sa to ma po 3 mesiacoch znižovať tusim

brigi112
20. apr 2020

@kateklaudia dobrý deň môžem sa spýtať ako vám vcom pomohol my sme teraz začali len brat ďakujem

kateklaudia
20. apr 2020

@brigi112 dobrý deň, na základe vyššie popísaných ťažkostí, môžem teraz po troch rokoch povedať, že jej to pomohlo, mnohé príznaky sa zmiernili, je sústredenejšia, o niečo kľudnejšia, je menej chorá, užíva to ale dlhodobo s menšími prestávkami na odporúčanie neurológa. Hlavne to potrebuje čas, výsledky sa dostavia postupne, len to chce trpezlivosť.

janula2511
9. okt 2020

Zaberá vám?

smajluska
3. nov 2021

@kateklaudia Dobrý deň, užíva Vaša dcérka ešte ten sirup Eye Q? Ako dlho ho užíva a aké prestávky by mali byť v užívaní? Chcem ho kúpiť synovi. Bude mať 2 roky. A ktorá príchuť je chuťovo lepšia? Ďakujem.