Hemofil v krku - liečba bábätka, keď antibiotiká nepomohli

silvia765
24. jan 2024

Ahojte dievcata, chcela by som vás poprosiť o radu ak má niekto s týmto skusenosti. Ako ste pomohli babatkam pro hemofilovi a stafylokokovi v hrdle. Syn má 9 mesiacov, teplotu nemá, ale má silný drazdivy kasel z bolesti v krku (pľúca a priedušky sú čisté) a neustály sopel v nosteku. Najhorší je ten kasel a hrdlo že sa v noci z neho prebúdza a pomáha lrn keď ho nosím v nosiči. Liečba atb Supraxom vôbec nepomohla. Momentálne sme vyskúšali dávať Uniflox a hľadáš všetko možné na podporu imunity. Máte niektorá s týmto skúsenosť a viete mi poradiť čo vám pomohlo? Aký sirup , kvapky alebo niečo na podporu imunity? Naozaj ďakujem za každú radu

marianarem
24. jan 2024

@silvia765 Skus mu dat na noc k postielke nakrajanu cibulu. U nas to uz viackrat tak zabralo na nocny kasel, ze som cumela.

silvia765
autor
26. jan 2024

@marianarem ďakujem, naozaj to pomáha? Začala som mu dávať cibuľu s cukrom a aspoň na pár hodín cibuľu do ponožiek tak neviem či nakoniec zabral Uniflox alebo cibuľa probiotiká echinacea a kapicnka. Ale konečne lepšie 🙏

marianarem
26. jan 2024

@silvia765 No ta cibula zabera, ja som tiez neverila, ale uz niekolkokrat to u nas velmi pomohlo.