Hlien v stolici

lussyanna
3. sep 2013

mala sa mi už dlhšie stažuje na bolenie bruška ale ked sa vykakala bolo všetko ok kaka ešte do plienky ale cely den a noc plienku nema len na kakanie už 4 dni ma bobkovitu stolicu a je v nej hlien dnes som si všimla že v stolici su male biele bodky nehybu sa tak sme zašli za lekarkou ta povedala že mame rano doniest stolicu a urobi jej aj vyter ked to bude nejaky zapal alebo bakteria prelieči to ak nie pošle nas na gastro už teraz mam strach čo bude ma s tim niekto skusenosti

lilysk
3. sep 2013

@lussyanna Ahoj
A nevsimla si si kedy sa stazuje na bolesti ? Nie nahodou po mliecnych veciach ,alebo pecive ?
Skus dat par dni bezlepkovu -bezlaktozovu dietu len 2-3 dni ci sa to nezlepsi .
Nemaj strach -urcite to nebude nic vazne pokial nema ine priznaky ...teploty ,nezvracia ...mozno ma alergiu na laktozu ,alebo kravske mlieko ,alebo nejaka ina potravina jej to robi ...no velmi pravdepodobne niektora z potravin co zje ...moze byt aj sladke ...nepises aka je stara tvoja dcera .
Moje obe deti mali bolesti brucha a zapchu a dlhodobo nejake traviace tazkosti ...nakoniec ma starsia alergiu na psenicu a laktozovu intoleranciu a mladsia ma celiakiu ....☹

palomka
3. sep 2013

moja dcera mala hlien v stolici, ale ta bola riedka, neboli tam ziadne biele bodky, ale take "sosovicky"... a kazda stolica bola taka.... ma intoleranciu laktozy. nehladaj zbytocne nejake diagnozy, po vysetreni budete mudrejsi a mozno to nic vazne ani nebude 😉

lussyanna
autor
3. sep 2013

mala mala vo februari 3 rano vypila mlieko a bruško ju bolelo v školke vravela a poobede zasa dala som jej hylak tak zatial klud len sa my zasa začala stažovat na svrbenie konečnika..už len ten vyraz celiakia a laktozova intolerancia znie hnusne

kiki68
4. sep 2013

preco,ja mam tiez laktozovu intoleranciu,da sa s tym uplne v pohode fungovat 😉 celiakia je zase bezlepkova strava,tiez s tym nie je problem fungovat v dnesnej dobe. Urcite sa toho netreba bat,dnes ludia vyraduju lepok bezne,aj ti,co by nemuseli. Mozno to nakoniec nebude nic z toho 😉

lussyanna
autor
5. sep 2013

takže dnes dorazil vysledok zo stolice a sestrička mi dala ešte dve skumavky na dalšiu stolicu v piatok a ešte jednu v pondelok a že su zle vysledky že v stolici su nestravitelne tuky a vela svalovej hmoty škoda že niesom lekarka aby som vedela či je to dobre alebo zle...poradte mi