Hospitalizácia s bábätkom Kramáre

otazka1
15. jan 2019

Zdravim,mam otazku ohladom hospitalizacie s dcerkou (3,5 mesiaca).caka ju seria vystreni na Kramaroch,nie sme z BA, takze bude hospitalizovana a ja s nou.mate niketo skusenosti,ako to tam funguje,ci dostanem aj ja postel atd..celkovy pohlad mamiciek by ma zaujimal,dakujem

baboobchod
15. jan 2019

Každé oddelenie to má inak. Vo všeobecnosti: posteľ dostaneš, ale nie je isté, či priamo v izbe s bábätkom alebo v "izbe matiek". Na chirurgii som dostala skladaciu posteľ, ktorú som ráno musela poskladať a odniesť to "skladu". Každé oddelenie má kuchynku a spol. miestnosť.

meluela
15. jan 2019

@otazka1 ahoj, spravidla ak kojis tak mas narok na postel, ak nekojis tak na rozkladacie lozko v izbe. na izbu matiek davaju asi skor mamicky starsich alebo ked je moc plno .. s 3.5 mesacnym budes takmer naisto ak kojis na izbe aj s riadnou postelou na cely den. objednaj si obedy a ostatne ak ti ma kto doniest alebo si zoberes z domu .. rozky, jogurty, mlieko, sunku - mozes si dat do chladnicky v kuchynke. ranajky a vecere od nich sa neoplatia moc

otazka1
autor
15. jan 2019

Dakujem dievcata!

horalka1986
15. jan 2019

Toto je fotka izby vecer pri plnom stave. Mozno budes mat stastie a nebude plno. Ja som raz bola sama a bolo to v pohode. Naposledy sme boli 3 a bol to des. Cisty tetris s postelami. A odporucam doniest vlastnu stravu. Pri takom babatku sa asi nedostanes na minus tretie poschodie aby si sa stihla najest a sestricky nepostrazia. Inak postel sa rozklada o 19tej a sklada o 7mej, inak cely den sedis na kresle. Ak kojis tak mas vyhodu lebo dostanes inu postel.

horalka1986
15. jan 2019

Este dodam ze to je dojcenske na 6tom.

otazka1
autor
15. jan 2019

Dakujem za foto..A je aj moznost nadstandard?vieme o tom niekto nieco?

horalka1986
15. jan 2019

@otazka1 vies co, nevidela som tu izbu ale viem ze tam je VIP. Stoji nejakych 35 eciek na noc. Ale ked sme tam boli tak bola obsadena.

otazka1
autor
15. jan 2019

@horalka1986 dakujem ti za info 🙏

janka2501
15. jan 2019

Mne nosili obedy tak ako ostatnym pcientom. Nemusela som nikam chodit. Bola som s malou na izbe a mala som rozkladaciu postel. Ta sa musela do 7.00h zlozit a odniest do miestnosti na odkladanie.

lenka_21
15. jan 2019

@otazka1 dolezite je, ze kde budete lezat. My sme prave prisli z neurologie. Bola tam aj VIP izba, ale dost tam smrdel kanal. Inak rozkladacie lozko ako pisu baby. Ja by som asi povedala, ze dojcis, aby si dostala normalnu postel. Neviem ako ine oddelenia, ale kde sme boli my bila aj kuchynka - chladnicka, MV, ohrievac mlieka. Pribor pre istotu zober...

deti95060810
15. jan 2019

my sme bol na ORL, aj na detskom odd. teda sme boli viac krát....Raz bol mm a dostal izbu s jednou pani...bolo to vraj nepríjemné, lebo večer spali na jednej izbe....😉

kravarohata
20. jan 2019

Ak babo budu odsavat z nosteka hrdla a td, treba sestricky upozornovat, aby si vydezinfikovali ruky, pripadne dali ciste rukavice, aby vas nenakazili niecim, co maju na oddeleni. Na to velke pozor

loginexistuje
20. jan 2019

pribor a hrncek si isto vezmi aj toaletak plienky atd

cervenynos
24. jan 2019

@otazka1 ahoj, za nas odporucame sledovat kalendar nasich klauniad, na Kramaroch su nasi zdravotni klauni velmi casto a urcite potesia a rozveselia nielen dcerku, ale aj maminku 🎈 https://cervenynos.sk/plan-klauniad/kalendar-2/ drzime palce! ❤