Hrčka v prsníku u polročného dievčatka

horalka901
20. jan 2013

Co moze byt hrcka v prsniku u polrocneho dievcatka? Stretli ste sa s tym niektora? Zajtra ideme na nausnicky, tak nam ju doktorka prezirie, len som chcela vediet ci ste sa s tym niektora stretla ☹

bambola
20. jan 2013

@horalka901 mali sme aj my, najskor hormony . ci uz z materskeho mliecka alebo ak davas nejake masko (hlavne kuracie) tak z toho 🙂

horalka901
autor
20. jan 2013

@bambola Akoze s toho sa to mohlo vytvorit?

bambola
20. jan 2013

@horalka901 ano 🙂

jajamalka
20. jan 2013

@horalka901 ak kojíš, tak to nie je až také nezvyčajné. nám pomohlo niekoľkokrát potrieť octanovou masťou. 😉

ematko29
20. jan 2013

moja staršia mala ako 7mesačná hrčky ale v oboch tam ako je bradavka.čiže boli zdurené tie prsné žlazy.kontrola u endokrinologičky bola v poriadku aj hormony .už som ju nekojila od 5tich mesiacoch tak som sa obávala,ale o pár mesiacou jej to zmyzlo

danka86
20. jan 2013

Aj my sme to mali. Pri starsej som si to vsimla ako u babatka a potom som to nejak neriesila, az ked mala asi rok som si vsimla, ze to ma nejake vacsie, tak sme behali po doktoroch, aj sme sa na to potom nejak vykaslali, lebo jej inak nic nebolo a detska nas ukludnila, ze je to normalne. Zmizlo jej to same asi v 3r, ale ona mala ozaj to jedno prso take o dost vacsie. A mladsia to ma tiez a to ani neriesim, lebo sme sa pred tyzdnom odstavili, cize to moze byt aj z mojho mlieka. Ale uz to ani neriesim. ako prislo, tak odislo. Oni posielaju detske gynekologicke, tam jej (starsej) robili cytologiu, plakali sme obe, aj kede to nie je nic hrozne, ale neprijemne. potom nas poslali na endokrinologiu a tam jej mali krv a moc brat, ale sme sa tam nevedeli pol roka dovolat, tak potom sme sa na to vykaslali. Neboj, bude to ok 😉

horalka901
autor
20. jan 2013

Dakujem baby, aj ked dokrmujem Sunarom, stale mam ale trochu mlieka aj svojho, tak snat to bude teda tym.

bibbo
20. jan 2013

Aj my sme mali podobny problem so starsou dcerou. Mala vtedy asi 5 mesiacov a bola plne dojcena. Doktorka nam povedala, ze je to kvoli hormonom a mozno kuraciemu masu. Endokrinologicka to potvrdila a asi o 2 tyzdne bolo po probleme. 🙂

horalka901
autor
21. jan 2013

@jajamalka Tak mali sme ist dnes na nausnicky, ale nejdeme, bo mi mala dostala teplotu (dufam ze zo zubkov, bo ani nekycha, nekasle....) Tak zatial to prsko budem potierat tou odstankou a keby nepresla teplota, tak pojdem k doktorke ☹

jajamalka
21. jan 2013

@horalka901 rozhodne. 😉 neboj, ako hovorí moja mama, ešte sa o ňu nabojíš 😉