Hypospádia

kety123
18. apr 2014

Chcela by som poprosiť o radu a názor kde je lepšie operovať hypospadiu, v Martine alebo v Ba?Prípadne mamičky ake ste mali kde skúsenosti. Zatial sme mali konzultáciu v Martine. Syn ma sedem mesiacov takže nás tak o rok, rok a pol bude čakať operacia.

sa6xanka
26. jan 2023

@mata1826 ahoj Mata, ako ste dopadli na prehliadke, kedy mate termín? Už máte všetko?Koľko má tvoj rokov a v akom štádiu to ma? Budeš môcť byť s ním na izbe a to bude ležať na detskej chirurgii alebo na urológii? A koľko dní bude asi v nemocnici a ako to prebieha?

sa6xanka
10. nov 2023

@mata1826 ahoj Mata, už máte po tom? Ako to prebiehalo?

mata1826
10. nov 2023

@sa6xanka ahoj prepáč prvú správu z januára som nepostrehla. Nie žiaľ stále nemame po tom 🤦‍♀️ volali mi v októbri že na začiatku novembra majú voľný termín a to mi tvrdili v januári ze zo dňa na deň sa ozvú ale drobec bol chorý a tak nemohol v tom novembri. Inak detičky lezia na chirurgii ležíš s ním na izbe. Nás ma už 5 rokov koli covidu sa nám to posunulo takze už 4roky čakáme 🤦‍♀️. A vy ste ako na tom koľko ma drobec idete do Martina ?

sa6xanka
20. feb 2024

@mata1826 ahoj, som tu dlhšie nebola a mi nejako ušla táto správa od teba.. Nie neboli sme, volali mi koncom roka, že hľadajú náhradníka, ale mala som tesne pred pôrodom, tak nešiel.. A tiež ma nás už 5 rokov... Vy ste ako na tom? Stále nič?

mata1826
21. mar 2024

@sa6xanka ahoj tak nám volali dnes že na pondelok majú termín respektíve utorok všetko som obvolala vybavila a potom mi povedala pani že v utorok operujú to je na jis tam môžem len cez deň že ak je voľne miesto tak môžem spat v nemocnici ale ak nie tak že nie v stredu je tiež na jis a vo štvrtok zvyčajne prekladajú ak je voľne miesto tak môžem s ním na izbu ak nie tak nie takze toto je pre mna vylúčené nakoľko maly ma 5 a naozaj nieje schopný a ja s manželom ochotna ho nechať v nemocnici samého. Neviem si predstaviť ako sa po takej operacii dieťa zobudí a ja nebudem náhodou pri ňom taktiež na izbe akože fakt som zostala zarazena sklamaná aj naštvaná 4 roky čakáme a potom nám povedia toto. Nadštandard sa nedá 😡

sa6xanka
25. mar 2024

@mata1826 ahoj Maťa, dá sa ti napísať aj inde? Nám ináč tiež vtedy volali..