Inhalátor pre 2-ročnú dcérku

16. nov 2023

Ktorý inhalator kúpiť? Hlavne pre dcérku 2ročnú.
Omron c28p je výkonnejší, viem. Bojím sa ale, že ho nebude chcieť používať a len bude stáť v skrini.
Omron Nami cat má super dizajn, mačky má strašne rada. Len či nebudem ľutovať keď bude treba inhalovať aj iné liečivá než vincentku.
Poraďte, neviem sa rozhodnúť 🙈

lucijalucy
16. nov 2023

Keby som mala všetko podriaďovať tomu, či dieťa chce a či sa mu láskavo páči to či ono, tak by som nikam nedošla. Máme c28p a je tam detská maska. Nikdy som sa syna nepýtala, či sa mu páči. Keď mu má pomôcť, keby aj vyzeral ten inhalátor neviem ako, tak ho budem používať. Zvykne si.

michaela412
16. nov 2023

Ja som ho včera vyzdvihla v lekárni. Naša malá má 4roky, ale trošku sa bála, že čo jej to dávam. Dala som si to ja, povedala som, že je to super ako pri mori a už to potom skúsila a bola nadšená 🙂 bála sa, že to bude horúce 😉

maryetta
16. nov 2023

@lucijalucy presne tak. Ono sa mozno prv kusok zlaknu a ma druhykrat si to uz davaju sami. Ale tak zase u mna decka vedia ze nemaju na vyber.

lucijalucy
16. nov 2023

@maryetta u nás tiež nie je na výber. Raz to má pomôcť, tak bude sedieť a dýchať. Ešte aby si vyberal či sa páči miláčikovi uráčene. Potom že sú deti rozmaznané. Keď sa im všetko podriaďuje. Mňa babka naparovala nad hrncom s horúcou vodou pod dekou, to bolo inhalovanie 😄 Keby som povedala, že sa mi nepáči farba hrnca alebo deky, neviem kam by ma poslala 🤣

carpediem117
16. nov 2023

Máme Omron C28P už asi dva roky a je super 🙂 staršia má 2 a pol mladšia ide mať rok a vždy im pri Tom zapnem nejaké detské pesničky a tak vydržia. Masku im držím ja, nemusia ju mať zas úplne pricapnutú na tvári, ale čím bližšie, tým lepšie 🙂 určite by som išla do tohto modelu. Ak by si ju predsalen chcela niečím zaujať, tak kúp nálepky mačiek a nalep na inhalátor 🙂

autor
16. nov 2023

Ďakujem baby za iný uhol pohľadu. Ja vždy strašne veľa navymýšľam keď niečo kupujem :D máte pravdu, keď jej to má pomôcť nejak ju donútim. Aj odsávačky sa bála a teraz sama príde, že chce odsať. 🙂 Objednala som ten výkonnejší.

misinka0611
16. nov 2023

My máme C28P a používa ho aj 2 ročná dcéra bez problému.

mamatroch
16. nov 2023

My mame tiez klasicky omron, nie ten s detskym designom a inhaluje mi s nim uz tretie dieta. Je to liecebna procedura, je to potrebne pre zdravie (= vysvetlim ucel a ako to prebieha, ale nediskutujem. Rovnako s liekmi, vetu "Je to liek. Ten Ti nemusi chutit, to nie jeho uloha. Jeho ulohou je pomoct Ti." uz pouziva aj najmensi, ked sestra ohrna nosom nad liekmi).
Vsetky tri deti pri inhalovani pozerali rozpravky. Skus takto na to ist 😉. Je to pre zdravie potrebne, ale mozeme si to sprijemnit. Lebo chciet od skolkara, aby 20 min sedel a pozeral na stenu mi pride nerealizovatelne. Pri pozerani rozpravky im ten cas ubehol, ani nevedeli ako 🤭 ...niekedy si to inhalovanie aj sami pytali, ked chceli pozerat TV 🤫🤣