Intolerancia laktózy

helen4
23. mar 2015

ahojte, mám 6 týždnove dievčatko ktoré máva bolesti bruška celodenne po papani aj mimo neho stále sa skrúca a je celý den nepokojná, ževraj sú to koliky vyskúsali sme už všelijakú kvapky,boli na sono bruska zistuili že je zaplynená, doktorka nám dala už aj mliečko bez laktozy a ja nepijem mlieko a nejem žiadne mliečne výrobky, pretože kojím, už je to štvrtý den a stále sa jej nelepší, vie mi niektorá povedat ak mala takýto problém laktozovu intoleranciu za aku dobu sa babu polepší ked už nepapa mliečko s laktozou? dakujem

adka455
29. mar 2015
Používateľ adka455 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adka455.

nám kolika trvala skoro 4 mesiace. treba nájsť vhodné mlieko aj spôsob kojenia, teda taký aby sa jej čo najmenej vzduchu dostalo s mliekom do bruška. My sme do mlieka pridávali aj kvapky coliprev, ktoré sú práve na koliku. tie nám veľmi pomohli. Tak skúste aj tie a tie polohy pri kojení tiež.

zuzkagu
29. mar 2015

@helen4 neviem či sa dá teraz presne povedať že je to isto intolerancia (syn ju má už niekolko rokov), ale take to malinke babo môže mať koliky až do 4 mesiacov (moja dcera mala a bol to des), tiež som vtedy vyskúšala všetko možne aj nemožne, treba vydržať

simca663
6. apr 2015
Používateľ simca663 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od simca663.

tak malo by sa vam polepsit do tyzdna...takze neboj 🙂 ak už nemáte mlieko s laktozou bude sa to zlepsovat. A taktiež ti môzem odporucit pre istotu daj aj coliprev do mlieka predtym. Su to kvapky ktore aj nam velmi pomohli.

helen4
autor
9. apr 2015

@zuzkagu no veru je to strasne, cez den si ani nepipnem ani vecer neviem ako jej mam pomoct,mali sme aj kvapky koliprev a akurat dnes nam zmenila mliecko na francuzske bezlaktozove, fakt neviem co robit.,,,syn to mal tiez ale ten plakal len od 6 vecdra do 8 vecera,ale mala no hroza

helen4
autor
9. apr 2015

@simca663 koli prev mala a nepomohol aj mlicko bez laktozy papa uz skoro tri tyzdne a nic, som z toho na nervy

nikaleo17
24. apr 2022

@helen4 ahoj, ako ste nakoniec dopadli? My Mane podozrenie na intoleranciu laktozy