Je lepší Imunoglukan alebo Beta glucan?

zvonkohra
23. sep 2012

Ahoj mamicky...mala mi v sept.nastupila do skolky pred tym nikdy nebola chora teraz sme dni v skolke a tyzden doma a stale dookola stale nadcha odporucili mi imunoglukan ale citala som aj o beta glucan na imunitu co je lepsie?viem ze naj su babske recepty a nezatazovat organizmus sirupmy ale napr nasa med nemoze je alergicka,cesnak do nej nedostanem tak preto volim sirupy.Do teraz chora nebola myslim nemala nadchy ani nic podobne

kaery
24. okt 2016

@nuska ja mam betaglukan 500 a cukor tam nevidim.iba to a D.

nuska
24. okt 2016

@kaery no ten ano, tej je ale v kapsuliach. Vacsinou sa detom dava sirup a to je potom sam cukor.

tajomna21
24. okt 2016

u nas imunoglukan nula bodov, betaglukan sme neskusali ... u nas 100% colostrum, ucinok 100% ...

luboslavap
1. dec 2016

@evelin325 ahoj, a co je to za zazrak? Ako sa vola a od akej firmy? Vdaka

luki2297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinkaboz
9. dec 2016

@martina1305 ahoj,prosim vas ,ake huby to su ? dakujem

nanuskal
12. dec 2016

Ahojte, ja sa chcem tiež podeliť o svoju skúsenosť. Malý mal od marca jeden zápal priedušiek za druhým, dcéra to chytala tiež. Cez prázdniny bol 3mesiace doma v lete a aj tak sme mali dvakrát zápal priedušiek. Po nástupe do škôlky to bolo ešte horšie, každý druhý týždeň doma. V oktobri som sa už najedovala a začala pátrať. Najväčšie ohlasy boli na kolostrum od LR. Rozhodla som sa investovať a vyskúšať ho. Kupila som k tomu ešte súbor 10vitamínov a vit.C. Ešte v tom mesiaci boli chorí, ale odvtedy klop klop klop keď aj chytia niečo, majú super priebeh, slabý soplík. Dokonca bola v skolke viroza a oni ju zvladli s jedným pokakaním sa. Takže podľa mňa žiadne bludy a ak máte možnosť investovať do zdravia, tak určite odporúčam ísť týmto smerom. Kľudne aj poradím, ak potrebujete.

klaudika11
4. mar 2017

@evelin325 prosim ako sa vola to homeo a odkial ho zozeniem?dakujem za odpoved 🙂

poleva
13. okt 2017

Nema niekto zvysny kod z imunoglukanu ?Dakujem

mikromica
27. feb 2018

Hliva ustricna obsahuje betaglucan, ale dolezite je, akou formou je extrahovany. Ak ju jete v jedle, je to len pre jej chut. Huby su tazko stravitelne pre obsah bielkovín a dalsich latok. Vase telo tuto zlozku v tele nevstrebe. Betaglucan by mal byt "MIKRONIZOVANY" s min. 90% cistotou. Len takto ho dokaze telo prijat s maximalnou účinnosťou. Co sa tyka uzivania pre deti, najvhodnejsie su sirupy, ci pastilky s tymto mikronizovanym betaglucanom, podla vyhlasky urcene detom od 3.rokov.

anonymka11
27. feb 2018

A čo hovoríte na probio fix imun máte s ním skúsenosti? Pomáha

efinka666
24. sep 2021

@martina1305 dobrý deň prajem,prosím vás napíšte mi viac o tej hube ,ak je to ešte aktuálne ďakujem pekne

petushka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz