Je v poriadku ak bábo každý deň veľa kaká?

zuzana1985
21. feb 2011

Ahojte. Môj drobec má 3 mesiace a už pár dní sa tak pokaká až sa prekaká 🙂 Musím ho celého prezliekať. Od začiatku máva riedku vodavú stolicu, brali mu už dvakrát aj výter z konečníka, ale bolo to negatívne. Neviem či je to v poriadku - nevadí mi že ho musím prezliekať, ale mám strach aby to nebol nejaký zdravotný problém. Stále mu "hurtuje" v brušku a máme problém aj pri prdkaní - síce prdká dosť veľa, ale niekedy je to aj s plačom a hlavne keď spí, tak ho to "otravuje" a stále sa mrví a budí.

latvia
21. feb 2011

mozno mu nesadli plienky...alebo fakt kaka take kvanta, ale pokial vo vyteroch nic nenasli, nema teplotu,nechutenstvo, nechudne a inac mu nic nechyba tak sa nad tym zatial netrap.vela trpezlivosti pri prezliekani 😉

usiko
21. feb 2011

nema male plienky? nasa ked sa prekakatak viem zetreb o cislo vacsie..........ak su vysledky ok, nebala by som sa.....

medyna
21. feb 2011

presne tak, my sme sa viackrat tak prekakali, a raz aj precikali, ked nam boli male plienky ... no ale kym mi to doslo 😅 ....
Potom som skusila vacsie, a uz je to OK 😀

sevzuz
21. feb 2011

treba vacsie plienky, alebo iny druh 😉

mimara
21. feb 2011

ahoj, my sme mali taky isty problem, lenze sme znemili plienky...znacku...a uz je to ok...nejdem pisat reklamu...ale predtym sme pouzivali Pamp....oranzove...a teraz mame zelene... 😀

atrami
21. feb 2011

ak sú výtery o.k. tak len vyskúšať iné plienky. My sme na tom boli rovnako, do polovice chrbátika pravidelne 😅

horalka777
21. feb 2011

odkedy pouzivam latkove, periem plienky a nie oblecenie 😉 aj moja ma riedke naloze, presne viem, co pises. Vytery tiez ok.

lubinka9
21. feb 2011

Nas ked bol malicky sa tiez prekakaval ale nas skor trapili objemne a caste stolice (6-7x denne). V 9mesiacoch (stale sme tak casto kakali) nam zistili alergiu na BKM. Ale ak mate vysetrenia ok... Tak skus vymenit tie plienky alebo vacsiu velkost

bosoriak
21. feb 2011

..alebo ma mozno velke plienky, nasej to z velkych plienok vyliezalo zboku a medzi nozkami.

slavinka9
21. feb 2011

Ahoj....aj nasa mala mavala taketo strasne riedke stolice a velmi vela.....casto boli zelene a vrcalo jej v brusku teda poriadne hlasno.....skoro kazde prebalovanie isla pekne pod vodu... mala to az na lopatkach...🙂 nepises ci je drobec cisto len kojeny....alebo na um.ja som kojila a doktorka povedala ze u kojenych deti je to v poriadku .....nerobili nam ani vytery 😨 .od 6 mesiacov dokrmujeme zeleninkou a podobne a stolica sa sama upravila.....takze....vela zdravia 🙂 trpezlivosti 🙂 a dobry prasok na pranie..... 😀

shmoulinka1
8. júl 2013

no nas plne dojceny prve dva mesiace kakal min. 8x za den, teraz v tretom mesiaci tak 5x denne a tiez vodnate, pribera ale dost, uz 6-tyzdnovy mal 6 kg

althejka
9. júl 2013

mozno by mu pomohli probiotika 🙂