Je v poriadku žltozelená stolica u 3 mesačnej dcérky?

zuzkal99
21. máj 2012

dcera ma 3 mesiace a mava zlto zelenu stolicu, kojila som ju len 3 tyzdne a teraz jej davam Bebu, mam sa s tym radsej obratit na detsku lekarku

nikolet_89
21. máj 2012

ahoj aj ja mam 3 mesacnu dcerku a tiez mi niekedy kaka zltohnedu stolicu, ked mala cca 2 mesiace tak kakala hustu tvrdu zelenu a hned potom zltu...malo by to byt v poriadku teraz kakame pekne, ale je pravda, ze sme presli z normalneho Nutrilonu na Nutrilon HA a teraz pekne kaka, kojila som ju tiez len 3 tyzdne

stanislavao
21. máj 2012

za opytanie sa u lekarky nic nedate. zelena stolica by nemala byt. a ked nahodou, tak len obcas, ale urcite nie stale.

tinki
21. máj 2012

zelená stolica je z umelého mlieka

njonja
21. máj 2012

My sme taku tiez mavali casto. Kojila som 13 mesiacov. Vraj to bolo v pohode, ale ak si si nie ista, radsej sa spytaj doktorky.

keiko33
21. máj 2012

Pokial je dieta kojene je to normalne, ale pokial je na umelom mlieku tak je to divne, radsej sa opytaj lekarky.

kokorunecka
21. máj 2012

Dávaš Bebu... Skôr ako si ju mala dieťaťu dať, tak si si mala prečítať čo sa uvádza na obale !!!
Je tam jasne napísané, že sa takáto stolica môže objaviť.

nikolka2
21. máj 2012

jasne 😉

wewe22
21. máj 2012

ahoj moja Dr. tvrdi ze z to je normalne ze su to len reci ze je to hladova stolica ale ved sa skus opytat za to ta nikto nezje

milek
21. máj 2012

Moja malá mala zo Sunaru stolicu zelenú a bolo to v pohode , pokial mimi nemá iné problémy tak je to podla mna z mlieka.

radka24
21. máj 2012

Ja som mojho syna kojila, ale na profila. kurzoch nam lekarka hovorila, ze zelena stolica u deticiek, ktore su na umelom mliecku je normalna.

bambibam
21. máj 2012

viac kojím a kojím - žltá stolica,nemá dôvod byť iná pokiaľ niesú problémy ,ked som dokŕmila cca 3x tak sa malému stolica prifarbila dozelena a zhustla,takže ak nemá problém je to v pohode UM-obsahuje viac železa a to farbí stolicu

vinifred
21. máj 2012

...áno,my sme ju mali stále.. 🙂