Kakanie pri každom kŕmení Nutrilonom Ar

dara27
30. okt 2016

ajojte maminky.je normalne aby dieta pri kazdom papani hned aj kakalo?pijeme nutrilon ar a ked maly papa tak sa zacne mrvit a krutit ako hadica a hned kaka.uplne riedka stolica a ma ju chudatko az na chrbatiku.nestacim ho prezliekar a prebalovat.potom zase musim dorabat mlieko lebo je hladny.je strasne nespokojny.sme v jednom kolotoci.dokina povedala ze si musi na mlieko zvyknut a pritom ho pije uz dva tyzdne a od zaciatku sme takto pokakany.mate niekto s tymto skusenosr?podla mna mu treba mlieko zmenit.

glorikarebeka
30. okt 2016

@dara27 u takychto malych detickach je to normalne a mlieko by som u nemenila keby mu nesedelo tak ti place a bud rada,ze kaka bolo by ovela horsie keby nekakal a to,ze to ma aj na chrbatiku tak to nevadi ma to riedke,lezi maly sa mrvi....atd...a nekrm ho stale,ved ked mu das napapat potom odgrgnut , malickeho moze vtedy boliet brusko,treba ho uz len utisit a UM tak rycho nestravi ako ML tak max po 2-3 hodinach dalsie krmenie a mozes davat aj cajik,vodu

dara27
autor
30. okt 2016

@glorikarebeka vsak ja som rada ze ma stolicu ale on ma taku riedku akoby som mu do plienky naliala to mlieko.cely obsah.no praveze on je stale hladny,takze to co z neho vyjde tak si vyzaduje doplnit.place mi tiez ci je napapany aj odgrgnuty aj prebaleny.naplace sa dost a praveze je strasne nekludny stale sa mi mrvi a puci a v noci ani nehovorim.len ho na rukach nosime

danii2
30. okt 2016

Ahoj,ani,moja asi do 2 mesiacov takto jedla-kakala naraz a casto (dokonca aj teraz ma 7 mes. a casto pri papani v stolicke sa mi aj pokaka co ma trosku mrzi,lebo potom nedoje).Ale skor by som riesila tu konzistenciu malo by to byt huste ako riedsia prazenica to hovienko.Skus zmenit mlieko,napriklad Bebu.