Keď je malé dieťa skapané z očí

beatrixx123
1. jún 2021

Žienky ako sa to robí keď má male dieťa zocu ? Ocikanou plienkou jej pretrieť oči ?

ofzuza
1. jún 2021

Ale najskor sebe

pribinak
1. jún 2021

Čo ma? Zocu? To je aká choroba?

dskjhfdlkdjhl
1. jún 2021

@beatrixx123 Na to pomoze, ked si matka uvedomi, ze uz nie je stredovek a takym hlupostiam netreba verit.

maximilie
1. jún 2021

@ofzuza 😂😂😂😂😂👌

klip0
1. jún 2021

Ano mamicka si musi ocikanou plienkou pretret tvar

diewcatqoo
1. jún 2021

Co je zoca? Ja poznam len ziku

luccija
1. jún 2021

@diewcatqoo z oci urieknutie🙂

dskjhfdlkdjhl
1. jún 2021

@ofzuza mozno, keby sa niekde preklepli a napisali namiesto ocikana okakana, tak by to maminky prestali skusat😝

evaachesa
1. jún 2021

A ja som už išla googliť čo za chorobu je zoca 😂

puskaruka
1. jún 2021

Urieknutie, z oči.... ale nerobte to prosím svojmu decku a hlavne tomu neverte.

angel993
1. jún 2021

@beatrixx123 prečo si to myslíš? Je dieťa plačlive? Môj syn, ako malé bábätko, mal také obdobie, že plakal večer aj hodinku v kuse. Svokra chcela praktizovať na ňom rituály minulého storočia, ale ja som to nedovolila. Jednak neverím na také somariny a na druhej strane nikto nebude robiť na mojom dieťati také veci. Snažila som sa prísť na príčinu plaču. Nakoniec sme úplne stopli návštevy a zrazu bolo dieťa kľudné. Mal cez deň veľa podnetov a nevedel ich spracovať preto plakal. Takže ja radím hľadať príčinu prečo sa dieťa správa zrazu inak.

tenerifka
2. jún 2021

@beatrixx123 nic take neexistuje, su to len povery starych zenskych, rovnako ako slabe mlieko a podobne bludy.

kamajka
2. jún 2021

Názov témy je brutálny inak. Skapané z očí, to som jakživ niečo také nepočula.😂 a ospravedlňujem sa autorke témy že neviem poradiť v tejto veci.😁

lululucy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ofzuza
2. jún 2021

@kamajka to prepisal mk. Vcera bol nazov temy iny

evaachesa
2. jún 2021

Adminom tiež dobre ide 🤦 myslím že pôvodný názov bol ok a dovtipili sme sa 😂

zuzuliennka1
2. jún 2021

🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ neverim, ze tomuto niekto veri

stevvvka
2. jún 2021

Urob mu krížik na čelo. Požehnanie matky je jednoduché a účinné. Na takéto somariny never.