Kedy vašim bábätkam narástli vlásky?

1. dec 2023

Ahojte, zaujimalo by ma kedy vasim babatkam narastli vlasky zhruba tak ze ste mohli aspon zapnut sponku? Nasa ma 4 mesiace a na hlavke len take blondate paperie a zase kamoskina dcerka ta sa uz narodila normalne s tmavymi vlasmi a aj s kompletnym tmavym obocim

lucia13022023
1. dec 2023

Môj ma 9m a stále čakám 🤣 ma tiež len tske jemne blond vlásky

anjelicek26
1. dec 2023

Dva roky mala stale pol chlpa na hlave... 6 rocna mala vlasy po ramena...ma jemnucke vlasy po manzelovi, blond, teraz tmavy blond uz...

jaskolka
1. dec 2023

Dcéra až cca po roku mala také vlasy, ze sa dala aspoň sponka dať. V 4 mesiacoch mala takmer hoľu hlavu, vôbec som to neriešila, ved to je individuálne, niektoré bábätka sú "vlasačiky" a iné sú holohlave ešte v roku
Neboj sa, ony narastu

lukbe
1. dec 2023

Je to asi individuálne, mojim ani nikdy nevypadali,podobne aj vnúčatá, majú dlhé od narodenia, asi si musíš počkať.

hermionia
1. dec 2023

Kazde dieta je iné, mojim trvalo kym narástli a ja som hnusna matka, lebo starsej uz 5-rocnej nechavam strihat este na kratko, ale vlasky zmocneli a opticky zahustli, mladsiu teraz 2-rocnu som v septembri konecne mohla nechat ostrihat a tiez vidim, ze vlasky vyzeraju lepsie a opticky viac 😉 takze nestracat nadej vlásky rastu svojim tempom. Aj ich nejako osetrujes? Napriklad po kupani olejcekom?

ailiba
1. dec 2023

Ono je to individualne. Mam dvoch chalanov a obaja sa narodili s vlasmi, ze kebyze mam dievcatko, tak som nadsena. Po troch mesiacoch som musela strihat. Hlavne, ze ja som mala do roka 5 vlasov🤷‍♀️. Ale neboj, dorastu. Tes sa zatial, ze nic s nimi nemusis robit.

cookie29
1. dec 2023

No starsie dieta bolo do 2.5roka holohlave, len take papericko. Mladsie sa narodilo s ciernymi vlasmi, ktore presli do blond... a sponka jej nedrzi ani v 2r... maximalne palmicka hore na hlave. A kamaratka v jaslickach ma take huste a dlhe az hroza 🙂

autor
1. dec 2023

Mne nejde o to aby jej rastli hihi pripada mi takto zlata skor som sa tak zo zaujimavosti pytala, ze co je castejsie ci tie vlasate baba alebo holohlave. Vsak raz im vsetkym narastu

pribinak
1. dec 2023

Do roka komplet plešatý. Potom cca do 3 rokov len take svetlucke paperie. Našťastie je to chalan takze copiky, pukacky a sponky nemusíme rieisit

Nás sused? V roku keby ho dovtedy 2-3x neostrihali, tak má 2 veľké vrkoce
To tiež je úplne super, hlava furt spotena, cez leto dopoteny od rána do večera

minenkak
1. dec 2023

Asi okolo dvoch rokov aspoň ako tak zacali rásť také normálne vlasy

suzitok
1. dec 2023

mojmu zacali rást vlasy po 3 roku zivota..prvy krat sme ho strihali ako 4 rocneho, mal len take chlpy, ani nie vlasy, skor paperie... dnes ma 8 a vlasy huste, nestihame strihat

lenka2710
1. dec 2023

Staršia ta mala tusim normálny vlas až niekedy po 2 rokoch, doteraz ma jemne a nie moc husté vlásky, mladší ten sa už narodil riadne vlasaty a ma brutal husté tmavé vlasy, no hold nespravodlivosť 😂

stvura
1. dec 2023

To je individualne, moj najstarsi syn sa narodil s dlhymi hustymi tmavymi vlaskami - kludne som mu mohla robit copiky 🙂 (vsetci si mysleli ze je dievcatko), okolo dvoch rokov sa mu vymenili za svetle...dcera nemala ani jeden vlas na hlave, mini vlasky v dvoch rokoch, bala som sa ze jej nikdy nenarastu a nezhustnu...najmensi mal par blondavych chlpkov. Dve mensie deti boli uplny blondiaci ako malicky. (s muzom sme obaja svetly). Teraz ma najstarsi stale huste vlasiska, extremne rychlo mu rastu, dcere rastu velmi pomaly, ale ma uz vlasy po pas a huste, najmensi jediny ostal blondiak 🙂

majamat
1. dec 2023

mojej az medzi 2-3r.
svokra sa ma pytala, ci som o tom, ze dcera nema vlasky hvorila dr. vtedy mala 1r.

majamat
1. dec 2023

a v skolke, teraz neviem ci v 4-5r vlasky po pas.

deti95060810
1. dec 2023

moja dcéra mala roky na hlave len asi 2 cm vlásky. nikdy sme ju nestrihali, každý nám hovoril že je chlapec - to kvôli tým kratučkým vláskom. Všetky zdr. odbery Ok. Nakoniec vo veku 5 rokov jej začali rásť.
do prvej tr. išla s vrkočmi....
v súčasnosti má 15r a vlasy poniže lopatiek.... 🙂

nikpa
1. dec 2023

Staršiemu synovi v 2,5 roku. Dovtedy bol holohlavý 🤷 sem tam len také paperie jemnucke, čo sa ani za vlasy nedalo pokladať a to mal len take 2 ostrovčeky a inak nič na celej hlave.

nicol_10
4. dec 2023

Asi po roku