Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kontrola z hygieny v domácnosti

amanda00
18. sep 2014

ahojte zienky, mojmu malemu zistili nejaku bakteriu z vyteru .... dnes sme boli u nasej lekarky,ktora nam to "oznamila". Pytala sa ci este nebola u nas hygiena- ani neviem co mam robit. Na co sa ta hygiena najviac zameriava? Dakujem

zuzu101
18. sep 2014

Ahoj, ja som mala pred rokmi salmonelu, pani z hygieny mi nečakane zazvonila doma, usadila som ju v obývačke a ona mi oznámila výsledky z výteru a že najprv to ide cez hygienu, až potom k obvodnej.Pýtala sa čo som za posledný týždeň jedla a ako som to pripravovala, po prípade kde som sa stravovala.Nekontrolovala nič.

janinah
18. sep 2014

teta z kontroly pátra po zdroji nákazy,neide ti kontrolovať poriadok v domácnosti,pýta sa čo a odkiaľ ste jedli,ako pracuješ so surovým mäsom,či niekto v okolí mal zdrav.problémy.....nestesuj pre toto 😉

kofoluska
19. sep 2014

@amanda00 Neboj sa, nebudu kontrolovat Teba ani to, ako sa staras o dietatko. Ide im len o to, aby zistili zdroj nakazy a zamedzili dalsiemu sireniu. 🙂

leidi285
7. apr 2017

Ahojte zistili nám kambilobaktera doktorka dnes volala na výsledky ktoré to potvrdili a oznámila mi že príde ku mne hygiena ! Ja som stoho normálne vykolajena.. ona sa aj ovláda či jako ? A čo vlastne kontroluje ? Máte stým skúsenosti

zuzana080
29. nov 2017

Leidi285 tak ako bola u vas uz kontrola?k nam maju prijst vraj,synovi nasli nejaku bakteriu z vyteru podobnu salmonele ale pokial nema problemy vraj je to ok,,my doma este prerabame lebo nebyvame v novom,bojim sa ze budu pozerat aj nato,ake mate skusenosti?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli