Kravské kolostrum ako zlepšenie imunity u deti

chiaramonika
20. apr 2015

Mamičky potrebujem poradiť. Mala mi ide od septembra do skolky a chcem sa opytat ci je dobre kolostrum na zlepšenie imunity aby nebolo dieta tak casto choré ako zvyčajne deti bývajú pri nástupe do MŠ.

meluela
20. apr 2015

@chiaramonika skusit mozes, ale nic ti to nezaruci ... aj imunostimulacne lieky na predpis spravia v priemere len 40% zlepsenie (takze dieta namiesto 10 krat bude chore "iba" 6 krat), takze pochybujem je kolostrum spravi vacsi zazrak

liligreg
20. apr 2015

@chiaramonika krstniatko po nastupe do skolky zacalo byt nonstop chore.. vo februari zacala uzivat kolostrum, myslim si, ze dve tie flasticky mala a zabralo

lion13
20. apr 2015

Nam nepomohlo...

ivet1371
20. apr 2015

Mojmu pomohol Arko Defense to obsahuje aj kolostrum

brnka
20. apr 2015

mozes skusit aj Imunoglukan. Aj ked tymi chorobami si musi prejst kazde dieta.....

lion13
20. apr 2015

@ivet1371 akurát som to kúpila malej,pomohlo vám to po prvej davke? Či bolo vidno zlepšenie neskôr?

ivet1371
20. apr 2015

@lion13 od kedy to vybral tak je dobre.akurat je chudák alergik tak sme na zodacu

miskatomy
25. apr 2015

@chiaramonika kolostrum je dobre my mame napriklad perlickove kolostrum od LR ale na zaciatok je velmi dolezite ho uzivat dlhodobo. Urcite nestaci jeden dva mesiace.

andrea6746
Odpoveď bola odstránená
Zobraz