Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Krvácanie z končeka pipíka u syna

katarina95
10. máj 2015

Včera som u syna zistila že mu tiekla krvička s končeka pipíka pri cikaní a potom aj ráno mal krvavé pyžamko. Sťažoval sa aj na bolesť pri cikaní. Prosím kto by mi vedel povedať o tom niečo. Treba isť k doktorovi s tým?

janinah
10. máj 2015

áno,určite hned ráno k lekárovi,treba atb

alabama0011
10. máj 2015

@katarina95 co tak rovno na pohotovost, kedze ma aj bolesti?

iwesska
10. máj 2015

Uz by som davno sedela na pohotovosti s krvavym mocom! 🙄 Zapal mocovych ciest /ak nie oblicky/ ako vysity 😒

dush
10. máj 2015

@katarina95 nie netreba...staci sa opýtať na fóre ti poradia liečbu ..najlepšie prírodnú.. 😠

katarinamarkova
10. máj 2015

@katarina95 pohotovost.....ak to nie je kriticke - zajtra rano urolog.

katarina95
autor
10. máj 2015

@dush nemám s tým skúsenosti a nepýtala som si žiadnu prírodnú liečbu

ena70
10. máj 2015

@katarina95 ta prirodna liecba bola samozrejme myslena ironicky...si nepochopila?....dievca taketo veci tu nediskutuj vôbec, okamzite vezmi malého a sup na urologiu, respektíve k detskej lekarke nech ti da papier k urologovi...ale utekaj cim skor... krv nie je sranda...

matilda81
2. jún 2015

@katarina95 ako ste dopadli u doktora? Boli ste na pohotovosti alebo ste cakali do rana k detskej doktorke? Mame ten isty problem.

katarina95
autor
2. jún 2015

Neboli sme na pohotovosti počkali sme do rána a išli ku doktorovi. Potrebovali sme moč a robil nám pár vyšetrení. Bar mu krvičku s pršteka. V močí mu nezistili nič chvala bohu. Dal nám antibiotiká a framikoin na pipíček a sestrička mi odporučila namáčanie do harmačeku. Prešlo nám to pekne a celkom rýchlo.
@matilda81

majaxy
2. jún 2015

Bože,milujem MK ale otazky takehoto typu nepochopím. Ved ked máš choré dieťa chod s ním na pohotovosť alebo k lekárovi, ani by ma nenapadlo zapínať telku alebo net, prepačte ked som sa rozohnila, ale v prípade zdravotného zlyhania riešim lekára a nie voláke fora!!!!! Ved nech ten lekár povie že ano mamička je všetko vporiadku, alebo nie, nasadíme liečbu. Ženy preboha živého vás prosím, utekajte zo zdrav problémom svojho dieťatka za odborníkom, a ked dieťetku bude lepšie, tak to tu trebárs riešte, no mám dosť :- 😢