Ktoré probiotiká sú najlepšie?

pasteleria
21. jún 2013

V mojej rodine je to Biopron, ale rada si necham poradit, ak poznate nieco lepsie 😉

smoni
21. okt 2017

U nás jednoznačne od LR

smoni
21. okt 2017

@micva dajú sa otvoriť a vysypať ci už priamo do úst alebo zmiešať na lyžičku s jedlom. Moje deti dostanú celú tobolku a rozhryzu si ju, obal sa rozpustí v puse

micva
21. okt 2017

@smoni a cenovo a kusovo?

martinka13
21. okt 2017

Linex forte

smoni
21. okt 2017

@micva 30tob. balenie v správe máš prílohu o nich

nuska
21. okt 2017

@micva su ti tobolky, takze sa daju otvorit a vysypat. Ja tak davam svojmu. S trochou vody na lyzicke. Velmi mu chutia ☺ Teraz su akurat v akcii, ak chces napis mi, idem aj pre svojho objednavat viac lebo mu fakt robia dobre tak nech mam zasoby.

lauraerap
20. mar 2018

u nas to je tiez Biopron Forte, ale kazdopadne odpocuram precitat clanok https://probiotikapredeti.sk/najlepsie-probioti...
je tam dobre vysvetlene na co si davat pozor ked kupujes probiotika pre drobca...

vegetarian13
1. júl 2018

@nuska dobry den, poprosila by som clanok alebo nieco blizsie info od tejto znacky, dakujem

vegetarian13
2. júl 2018

@nuska aha dakujem, no my mame kupene LR PRO 12 to je to iste? dakujem 🙂

vegetarian13
2. júl 2018

@nuska je to nemecka lr

tuqanqa
2. júl 2018

@lauraerap suhlasim, u nas jedine probio od Biopronu. Pred 3r nam je odporucila gastroenterologicka. Oblubena Biogaja medzi mamickami je nic oproti Biopronu.

nuska
4. júl 2018

@vegetarian13 ano je to to iste. V clanku je este stary obal

tixi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barboraknap
6. okt 2018

My sme vyskusali asi vsetko, biogaia,probiofix, espumisan, infants ale nic nezaberalo, uz som bola zufala lebo syn kakal len s rurkou cele 3 mesiace bol to len krik a plac,potom mi pediatricka poradila hylak kazdy den 5kvapiek, cudovala som sa lebo hylak nieje pre deti ale odkedy som to vyskusala syn ma pravidelnu stolicu 2x denne a to stacil iba tyzden podavania hylaku, teraz ked ma sem tam hnacku dam mu hylak a je po hnacke, mozem len odporucat 😉

szzuzka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz