Kúpele Horný Smokovec

janula2511
17. feb 2015

Mamicki ako to chodiv tychto kupeloch?kolko sa plati pre doprovod na den?dakujem za info.

zvalka
10. sep 2017

natierky byvali, alebo salama, sunka, zelenina. tusim aj parky, prazenicka, take vselico striedaju, su tam skoro kazdy pracovny den aj gulicky s mliekom nachystane, kto by chcel...

alibabaa
23. okt 2017

@dfgabika boli ste v hs alebo v lucivnej ked ste sa vratili so zapalom pluc? my sme sa teraz vratili so zapalom pluc z lucivnej. tam dr stale tvrdila ze ma "zdravy kasel" lebo mala vlhky kasel.... ☹

dfgabika
23. okt 2017

@alibabaa juj....mi z Horneho Smokovca. Tento rok sme mali tiež zápal pluc, už neriskujem tam ísť...

alibabaa
23. okt 2017

@dfgabika Fakt? to co robia tie dr ze to nepocuju??? my sme si doniesli z lucivnej. tak kam potom s tym dietatom ist??? alebo to beru tak, ze ved dr doma to vylieci???
ach... tak ja uz fakt neviem. a kedy ste boli tento rok? ja rozmyslam buduci rok v maji. to by snad nemuselo byt extra zima.
a prosim ta, v tom smreku co vsetko je na izbe? na stranke som sa nic nedozvedela...
myslim celkove zariadenie. vdaka

dfgabika
23. okt 2017

@alibabaa jaj asi som sa zle vyjadrila, mali sme opäť zápal plúc ale neboli sme tento rok v Hornom Smokovci, tam je dobre pre deti čo niesu často choré, alebo majú iba alergie a nemajú problémy ako mi. Pišem ip.

lucy56
24. okt 2017

@alibabaa v smreku je normalne manzelska postel tv skrina komoda a inak je chladnicka mikrovlnka a kanvica na chodbe a je tam sucastou izby kupelka so sprchovacim kutom a na prvom poschodi je detska herna
@dfgabika a my chodime do horneho smokovca boli sme uz 3 krat a moj maly nie je iba alergik ale aj atopik a chory je pod chvilou mava astmaticke zachvaty laryngitidu dost cast a stale zapal hornych dychacich ciest a jedine co nam pomaha je pobyt v tatrach na lieceni lebo to mame aspon 4 mesiace pokoj od chorob vaznejsich a ma len priznaky alergie takze ja na tatry nedam dopustit ale zas je pravda ze dosledne dodrziavame tam liecebny proces a nonstop v akomkolvek pocasi sme vonku a vela chodime po turach

dfgabika
24. okt 2017

@lucy56 mi sme sa teraz vratili zo Šrobarovho...tak sme boli tiež v Tatrach a hlavne pod dozorom....ja nikomu neberiem názor kde sa komu pači...moj ma často zapaly pluc, a ozaj sa mi tam nepačilo z dôvodu že sme sa vratili z vysokym crp a 40 teplotami a samozrejme bez liečby sme hneď skončili v nemocke... som rada že mi nezomrel....ak by sa to stalo vám boli by ste spokojna?

dfgabika
24. okt 2017

@lucy56 trebalo by vyskúšať aj iné kupele, aby ste videli ten rozdiel...kto nebol neuveri...😃

kajoma
26. jan 2018

@misa91 dobry den,prepacte ze reagujem na srarsiu diskusiu,ale pisali ste,ze ste nastupovvali na liecenie do hor.smokovca v marci, bol tam este sneh? Je tam moznost lyzovania,sankovania,korculovania, organizuju sa tam nejake vylety? Dakujem

kajoma
26. jan 2018

Este prosim info,je v HS volna wifi? Dik

alenf
19. feb 2018

Ahojte baby,chcem sa opýtať či máte niekto fotku izby a infošky o izbe v SOSNE B6 ----pre 2 osoby,vraj je tam kupeľňa na izbe,ale je bez balkonu a viete mi povedať ešte či je z boku domu táto izba alebo smerom k hlavnej ceste?Je slnečná?Prosím ktoré ste tam momentálne a čítate toto dajte mi info,boli sme vlani v oktobri ale na A6 v SOSNE a tam bol aj balkon,aj teplucko od slnka a toto neviem vôbec ako vyzerá.Díky 🙂

marcelatje
2. jún 2018

Ahojte, prosim o radu mamicky ktore boli na lieceni v Smokovci, oplati sa mi tam niest bicykle?

kajoma
2. jún 2018

@marcelatje podla mna by sa dalo, na vylety do stareho, noveho smokovca prip dalej
alebo na opacnu stranu do tatr. lomnice, mohlo by to byt fajn

marcelatje
2. jún 2018

@kajoma dcera mi prejde aj 20 km, syn menej, ma 3 roky, da sa prosim ta aj len tak, v areali povozit?

sirell
2. jún 2018

@marcelatje bicykle sa oplatia. mozete jazdit po cyklochodniku do stareho smokovca (to zvladne aj 3 rocny drobec)

marcelatje
2. jún 2018

@sirell super, velmi pekne dakujem ❤

sirell
20. aug 2019

Baby, ktoré ste boli v Hornom Smokovci v zime: Co ste robili s detmi ak nelyzujete?

bambulka81
2. jan 2020

@sirell neviem ci si uz bola alebo len pojdes ale je vela moznosti. Ak napadne sneh tak sa moze ist sankovat, stavat snehuliaka, blaznit sa v snehu. My chodievame kazdy rok v zime a nase cesty vedu na Hrebienok, prejdeme ladovy dom, pustime sa naniach po sankarskej drahe, ideme na Strbske pleso, to je aj na 2 dni. Neviem ake mas stare deti/cky ale na strbskom plese pod zjazdovkami je Fun park kde sa deti zabavia, jasne je to za prasule ale ako odmena za tu namahavu prechadzku to je v pohode. Tatranska Lomnica prechadzka hore pod zjazdovky, tak sa moze aj sankovat. V Tatranskej lomnici je moznost s detmi ist do galerie dobra hracka: https://www.travelguide.sk/svk/turisticke-zauji.... Je tam co robit.... my chodime aj na lyze ale to len ked je chut a nalada 🙂 Celkom rychlo prejdu 3tyzdne 🙂

chovancova27
4. jan 2022

Ahojte, bol niekto v týchto kúpeloch posledné 2 roky? oplatí sa tam ísť? boli sme 2x po sebe v Šrobárovom, ten druhý krát už nám nemali moc čo ponúknuť a deti chcú zmenu, tak premýšľam nad týmto... Ďakujem