Kýchajú aj vaše detičky?

sisa0310
20. jún 2013

Babule nechcem byt histerka, ale myslim ze to nieje normalne... mala rano len oci otvori a hned si 5x kychne... a takto to pretrvava cely den... za den si strasne vela krat kychne, ocka jej slzia, soplik tecie... vonku krasne teplucko a ona akoby poprechladana... aj vase deticky to maju??????

zuzkanik
20. jún 2013

Alergia

janka2501
20. jún 2013

aj moja stale kycha, ci je to rano, cez den, alebo vecer...podla mna to nieje nic, iba ich stekli v nosteku...alebo to moze byt zo zubkou, nam sa tlacia stolicky 🙂

nika82
20. jún 2013

skus jej dat fenistil kvapky ak to prestane, zmierni sa je to alergia ak nie tak jej moze aj doma nieco vadit koberce, paplon poduska atd

huxy
20. jún 2013

no keďže píšeš,že jej slzia očká,soplík tečie,tiež si myslím,že to môže byť nejaká alergia.inak moja malá niekedy tiež kýchne aj 5x za sebou,aj viackrát za deň.ale iné nič.a to kýchanie má asi po mužovi,on si kýchne aj 8x za sebou 🙂

marduliena
20. jún 2013

Aj my to máme kýchanie,soplíky a očká zatekajú ale aj ja kýcham určite je to alergia dobrý je fenistil. 🙂 🙂

dedenini
20. jún 2013

MY nemavame sopliky, mali sme asi 2 krat trosku viac, dcerka ma yz nieco po 14 mesiacoch, a stale kychame... uz je to menej.. ale ale kazdy den si kychneme minimalne 5 krat... a viac 🙂 ked bola mensia, tak skoro stale 🙂 a este aj casto mame stikutku 🙂 a myslim ze je to uplne v poho 🙂

stanislavao
20. jún 2013

ak nemate v byte prievan a nekycha z toho, tak je urcite alergia. na prach, roztoce a pod. treba ist na alergologicke testy, vyhodit koberce, vycistit matrace, vytepovat ich, pouzivat antialergicke paplony a vankuse, cisticka vzduchu je super vec. a ziadny prievan.