Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Liek na prieduškový kašeľ

klaudiecka32
18. mar 2016

Zienky potrebujem radu nieco osvedcene ne prieduskovy produktivny kasel. Kupila som Mucosolvan ale len od vcera davam a pamycon do nosa tak neviem ci dobra volba snad zaberie lebo antibiotika sme nedavno dobrali☹

cuculiatko88
18. mar 2016

Ventolin pomaha najviac ale je na predpis

3009
18. mar 2016

@klaudiecka32 mne na prieduškový kašel najlepšie zaberá Pleumolysin, ten mi doporučila aj pneumologička a Ventolin. Pleumolysin je pre deti od 1 roka, keďže nepíšeš, či to je pre teba alebo pre dieťa. Dobrý je aj tymianový čaj. Mojim vnúčatám dobre zaberá Stodal.

klaudiecka32
autor
18. mar 2016

@3009 Je to pre mojho drobca a Ventolin nam zabera tiez ale vcera bola cakaren plna tak som u lekara este nebola snad mu zaberie mucosolvan skoda ze ten ventolin je na predpis pamycon som lekarnicka len uprosila 🙂

engiii
18. jan 2017

@3009 Ahoj chcem sa spýtať
kúpila som synovi 6 rokov pleumolysin A na letáku je písané nevhodné pre deti do 12 rokov ..
vyhľadala som si na nete ešte A tam je Vhodne od 1 roka tak teraZ neviem či môžem alebo nemôžem dávať A je to úplne to isté čo mam doma..ďakujem za info

janci05
18. jan 2017

@engiii Viem, že si sa nepýtala priamo mňa, ale aj môj syn má 6 rokov a Pleumolysin som mu už dávala niekoľko krát, takže kľudne môžeš.

bajom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cammille
18. jan 2017

Domaci tymianovy sirup😊

engiii
19. jan 2017

@janci05 super Ďakujem A koľko kvapiek dávate? A je to čisto len na suchý kašeľ alebo ho môžem použiť aj keď má mierny hlien .. On chvíľu ma suchý dráždivý A sem tam vlhký ale dráždi ho na kašľa nie.

janci05
19. jan 2017

@engiii kedže tento liek obsahuje kodein ktorý tlmí kašeľ je určený predovšetkým na suchý dráždivý kašeľ, ale niekedy sme mali taký vlhší kašeľ, ale nebol ešte v prieduškách, len tak niekde medzi hrdlom. Ak by to bol už ozaj prieduškový na vykašliavanie, tak to nedávaj, lebo by zastavil proces vykašliavania. A dávkovali sme 16 kvapiek 2xdenne. Keď bolo cez deň lepšie tak som dávala len večer pred spaním.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli