Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Lieky bez predpisu na alergiu pre 9 ročné dieťa

123mamca
21. apr 2016

Máte niektorá skusenosti s nejakými liekmy bez predpisu, napr homeopatika pre dieťa 9r.Sú vôbec nejake? Alergologicka nam len dala zenaro a máme sprej alergofil, no sa mi zda že slabé. .Pokim pojdeme na kontrolu som myslela či nevyskusat nejake ine lieky čo neskodia ..videla som v reklame nedávno niečo. Asi len zbehnem do lekárne ale chcela som vaše skúsenosti, ak máte

pribinak
21. apr 2016

Ja som alergická a ked je "moje obdobie" tak bez normálnych liekov neprežijem
Homeopatika su k ničomu - moj nazor
Zenaro je fakt slabé, chod za pediatrickou, nieco ti moze dat aj ona, napr Aerius, zyrtec, allergodil
Imunologicka mize predpísať Nasofan, Flexonase, Rupafin,...
Po návrate z vonku, treba vypláchnuť nos slanou vlažnou vodou a ked viditeľne lieta nieco v ovzduší, tak umývať aj kazdy den hlavu, ak ma dlhé vlasy

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
21. apr 2016

@alenah31 hej, Livostin je voľnopredajný, je do nosa aj do oci

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
123mamca
autor
21. apr 2016

@alenah31 ja)viem kedy treba čo tu mudrujes

pribinak
21. apr 2016

@alenah31 poviem rovno, ja potrebujem sprey s kortikoidmi, lebo inak som hotová ;((

123mamca
autor
21. apr 2016

@123mamca pytam sa aké sú lieky a nie kedy mám ísť k doktorke

muffinka8
21. apr 2016

Prírodne StopAlerg

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinah
21. apr 2016

Ja asi zle čítam,máte alergologičku a ty ideš skúšať na dcére nejaké svoje pokusy? a homeopatiká sú o ničom,vyhodené peniaze..Čo takto ísť na vyš. a opísať svoje dojmy,že liečba je "slabá" a nechať to na odborníka?

pribinak
21. apr 2016

@alenah31 ano more je super, ale nie kazdy rok sa nam podarí ist k moru
Ale jednoznačne je to naj

segga
21. apr 2016

@123mamca v lekarni zozenies bez predpisu Zodac, ale treba ratat s tym, ze je to dost dahe -mas tam tusim 7tabletiek a stoji to cca 5eur. Ja mam svoje lieky na alergiu ale o Zodacu viem pre pripad, ze si zabudnem tabletky doma alebo dojdu... 😉

evitka83
21. apr 2016

@123mamca ja som bola teraz v lekarni kvoli liekom na alergiu pre dieta a povedali mi, ze vsetky sirupy a kvapky do 12 su viazane na predpis...

lucylka25
22. apr 2016

@123mamca Homeopaticka liecba je ideal, len dieta musi vidiet homeopat. Su tam dolezite presne prejavy alergie, na co, co zhorsuje, co zlepsuje a potom aj povaha dieta, ako na to reaguje, atd. Podla toho mu da homeopat presny liek na mieru jeho tazkosti. Mam takto velmi dobre skusenosti s alergiou u deti. Ked sa rozhodnete pre homeopata, treba vyberat odtialto: www.komorahomeopatov.sk, nie ziadneho liecitela s kyvadlom, ale studovaneho, ktory sa nadalej vzdelava a disponuje najnovsimi poznatkami zo sveta homeopatie.

123mamca
autor
23. apr 2016

Ano ideme tento rok k moru, boli sme deja minuly rok, ale to je ešte daleko

meluela
23. apr 2016

@123mamca skus probiotika (probiofix napr.). mne to kedysi poradila alergologicka a myslela som ze blbost, neskor som skusila a funguje a kedze imunita ma co do cinenia so stavom mikroflory v organizme, dava to zmysel. aj keby to malo byt len placebo, oplati sa vyskusat lebo to nema ziadne rizika ani vedlajsie ucinky, skor dalsie pozitiva pre telo

emilia788
10. máj 2018

Slečny odporuam sa lekara opytat na stopalerg.sk, to mate prirodny liek, take zuvacie tablety ale len na prirodnej baze, to by som sa ako jedine dietatu bat asi nedala, nerada tlacim do nich klasicku medicinu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli