Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Má vaše bábo na srdiečku šelest?

radoslava27
7. dec 2011

kedy by to malo zmiznut???mala som to aj ja aj manzel ked sme boli mali

katrinka8
7. dec 2011

Ahoj, nasa malicka mala selest, ked sme boli na 2. kontrole na detskej kardiologii cca v 9. mesiaci, tak uz selest nemala. Na kontrolu mame prist az v 3 rokoch 😉

janka196
7. dec 2011

ahoj nas maly mal pri narodeni. boli sme na kontrole tak sa zmensil a uz je len asi 2mm ked dobre pamatam. doktorka nas ukludnila ze to sa spravi kedze sa mu ta "dierka" zmensuje. na dalsiu kontrolu mame ist ked bude mat rok 🙂

amadora
7. dec 2011

moji chlapci majú obaja, ale je to vraj len vývojový, rastový a časom zmizne, kedy to ti nikto nepovie presne

ivka707
7. dec 2011

ahoj... aj my mame, resp. mali sme sme... boli sme v roku na kontrolu, tak ho tam nepočula, ale mame prísť na kontrolu, ked bude mať dva roky kvôli istote🙂

adri2211
7. dec 2011

ahoj,moja mala sice nema,ale mala som ho ja ked som bola mala,na kontroly sme chodili do cca 5-6rokov.

lucia.kl
7. dec 2011

my máme rok a pol a boli sme pred týždňom u kardiológa, že je to funkčný šelest a to má väčšina detí, že sa tým nemáme zaťažovať, ak je živá a nemá žiadne problémy... máme sa ukázať len ak by chodila do škôlky a začala bývať častejšie chorá...

petka55555
7. dec 2011

nám ho zistili cca v pol roku a v roku uz zmizol 😉

olinecka22
9. dec 2011

aj mojej dcerke zistili po narodeni mensi selest a sme boli v septembri na kontrole a nam povedali ze ho ma este taky malicky,tak vo februari ideme aj na sono a kontrolu 😉

zuzkap2
9. dec 2011

moji obaja synovia maju selest, starsi od narodenia a mladsiemu dr. zistila selest na preventivnej prehliadke v 6 rochoch. Pravidelne chodime na kontoly ale zatial selest stale je. Ja mam tiez selest od narodenia

bubu4125
9. dec 2011

aj moja má šelesť, asi cca 1,5mm! u nej to bolo samozrejmé, keďže sa narodila predčasne! pri prehliadkach sa ukazovalo, že ho nepočuť, no na kardiológii zistila, že áno nepočuť, ale je tam, na sone ho bolo vidieť! na lieky to nie, v januári máme kontrolu! mnoho ľudí s tým žije a ani o tom nevieme! 😉

matat
10. dec 2011

vacsina deti z toho "vyrastie" ako sa hovori, ale ja som z toho nevyrastla...mne sa to zhorsovalo, brala som lieky a teraz mam uz implantovany kardiostimulator...ale citim sa velmi dobre...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli