Majú vaše deti rázštep pery a podnebia?

katusstek
21. aug 2011

dobry den, moja dcerka ma razstep pericky a podnebia, tak som zvedava, ci sa najdu este nejake maminky s detickami s rovnakym problemom...

natali7478
4. feb 2015

odporucam Mudr. Grochala v Martine.. robi prenatalne sono a vie presnejsie povedat coho sa razstep tyka.

competition
12. feb 2015

dobry den ja by som sa chcela opytat na rastep pery,ma sa mi v aprili narodit syncek s rastepom pery a podnebia aj ked este nevedia v akom rozsahu bude to podnebie,ale co sa tyka tej pery to sa riesi hned po narodeni alebo niekolko dni po?podnebie viem ze az neskor ale co sa tyka tej pery tak neviem nic,ja som zo zv arastep sa bude riesit v bb tak neviem ako to bude ci ho hned po narodeni prevezu alebo ? Dakujem za odpoved

veronkarisko
25. feb 2015

@competition ahoj, pozri vyššie som pisala, moj syn ma tiez kompletku aj peru a podnebie. Operovala ho pani dr. Valentova V Bb Nemocnici par dní po narodení. Ak si zo zv, odporúčam ju navštíviť este pred porodim, všetko ti vysvetli nemas sa az tak čoho báť. pani valentova je skvelý človek a odborník obrovskej kapacity.

competition
25. feb 2015

dakujem tak bojim sa vsetkeho hlavne toho v akom stadiu to bude,v bb som bola aj na odbere plodovej vody a tam som to riesila s doktorkou neviem uz ako sa vola ale bola velmi zlata,riesili sme aj to co je lepsie ci rodit v bb alebo zv a potom prevoz ale povedala ze bb ma problem s tym ked tam rodia zo zv a ze aj vela doktorov poodchadzalo,a ako to bolo s krmenim po porode pred operaciou a mate aj tu ortezu na podnebi?

competition
25. feb 2015
tiga93
14. dec 2015

@competition Ahoj ako ste nakoniec dopadli? Moju malu tiez operovala velmi sikovna mudr. Valentova. Teraz po zahojeni jej trosku taha jednu stranu pery dohora, ale snazim sa jej to stale masirovat. Ty mas ake skusenosti?

competition
14. dec 2015

No nas nakoniec operoval dr lehocky a a aj napriek katastrofalnemu spravaniu to ma maly spravene perfektne vsetci chvalia aj doktorka aj sam lehocky bol na kontrole prekvapeny ze sa mu to nenatahuje (poslem ti foto do spravy)len masiruj masiruj hadam to pomoze ale osobne som sa tohoto najviac bala ze sa to bude natahovat,videla som u inych deti ze to dvihlo hornu per,ale preco?netusim a nostrk mate v poriadku?

competition
14. dec 2015
competition
14. dec 2015

@tiga93
Dala som detalnejsie a tam kde je dalej tak to ani nie je vidiet

step13
14. dec 2015

Ahoj ja mam dcerku s razstepom mäkeho podnebia mame uz skoro 3 roky 🙂 ak by si chcela nieco vediet kludne .Boli sme operovany v BA Mudr FEKIACOVA Ruzinov

tiga93
14. dec 2015

Maly je krasny, nie je mu to vobec vidiet 🙂

tiga93
14. dec 2015

@step13 dakujem,napisala som ti 🙂

tiga93
14. dec 2015
rachel36a
11. apr 2016

Baby nova skupina pre nas...Razstepacik...
https://www.modrykonik.sk/group/8460/

falusiova
22. júl 2016

@step13 Ahoj aj ja mam dcerku s mekkym rastepom podnebia a pier robinou syndromom bude mat 4 mesiace mohla by som sa popytat

rachel36a
22. júl 2016

@falusiova ahoj, ak mas zaujem poslem ti pozvanku do skupiny razstepacik 😉

step13
25. júl 2016

@falusiova ahoj kľudne rada po.ozem ak budem môcť t 😉

falusiova
25. júl 2016

@rachel36a ano dakujem

rachel36a
25. júl 2016

@falusiova uz si sa aj sama pridala, tak vitaj 😉

khykha
28. okt 2016

ahojte, dnes som sa na ultrazvuku dozvedela, ze babo ma jednostranny raztep podnebia a pery. Hrozne som sa zlakla. Viete mi povedat co nas caka a ci sa to este da na presnejsom ultrazvuku specifikovat o aky rozstah ide? lekar na ultrazvuku povedal iba ze je to pravdepodobne na lavej strane. Dakujem za akukolvek odpoved

rachel36a
28. okt 2016

@khykha ahoj, poslem ti pozvanku k nam do skupiny Razstepacik...tam dostanes viac info..vsetky tam mame deticky s razstepom 😉

gabrielahj
12. apr 2017

Ahojte baby chcem sa spýtať či mali vaše detičky po prvých operáciach problém s rečou ,, reč znela nosovo ,, a či boli dalšie operácie ktoré tento problém odstránili . A či náhodou niektorá nemáte kontakt na Mudr Jana Lehockého v BB dakujem krásne

step13
12. apr 2017

Ambulancia plastickej chirurgie - MUDr. Ján Lehocký
Námestie Ľudovíta Svobodu č.4
97409 Banská Bystrica
dvere: 12
Tel.: 048 / 4726 573
@gabrielahj 😀

lu4nka
6. nov 2017

Ahojte, cakam dvojicky a na USG v 20.tt mi zistili, ze jeden syncek bude mat razstep pery a podnebia :( Zatial som vystrasena, neviem, co nas caka...

rachel36a
6. nov 2017

@lu4nka ahoj, pod k nam do skupiny Rázštepáčik tam ti skor poradime, povzbudime

usmevsciarkou
30. jan 2018

Ahojte na FB je skupina Usmev s ciarkou. Som zakladatelkou,a kazdy rok robim stretnutia rodicov a detí s rastepom pery a podnebia. Sama mam razstep a ma ho aj moja dcerka. Ak mate otazky,kľudne píšte. Ahojte

kukucka26
30. jan 2018

@competition nadherny absolutne nma nijake znamk rastepu ktonhoneobil?

competition
31. jan 2018

@kukucka26 dakujem ☺dr Lehocky v BB ☺