Mám 13 rokov a mám vyrážky na chrbte. Ako sa ich zbavím?

Ahojte baby
Mam 13 a do dvoch tyzdnov potrebujem vazne vazne vazne surne aby som sa zbavila vyrazok na chrbte pretoze pojdeme na lyziarsky a bude tam bazen, skvele 🙁
jednoducho by som chcela vase overene rady, co vam zabralo velmi rychlo a co by mohlo pomoct aj mne
neni to akne ale je ich celkom dost od ramien po asi stvrtku chrbta
bola by som velmi velmi vdacna za nejake odpovede dakujem ❤️

a_alexandra_a
1. feb 2022

Cerave SA čistiaci gél

gdkshdjsjsjbsksndb
autor
1. feb 2022

@a_alexandra_a dakujem, za aku dobu to pomohlo ?

mamina0078
1. feb 2022

Pokiaľ to nie je akné treba zistiť čo to je (u kožnej) a potom liečiť.

a_alexandra_a
1. feb 2022

@gdkshdjsjsjbsksndb To nie je zaručená vec, že to pomôže 🙂 Môže aj nemusí... hlavne si neaplikuj jedno cez druhé, lebo si stav ešte zhoršíš

gdkshdjsjsjbsksndb
autor
1. feb 2022

@mamina0078 vyrazky na chrbte ma aj brat a otec takze to mam asi po nom 😕

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pondelok01
1. feb 2022

@gdkshdjsjsjbsksndb mozte to mat z pracieho prasku, hlavne ak vas to trapi hned troch doma

iwesska
1. feb 2022

Bohuzial,mala som rovnaky problem,celu pubertu. Nepomoze ti zvonku na to davat nic,lebo to ide zvnutra,je to hormonalne.

klara7227
1. feb 2022

Do dvoch týždňov ti zmiznú, ale jazvy ti ostanú, s tým ti pomôže len čas ☹
Nemáš sa začo hanbiť, nikto nie sme dokonalý. Tvoja iná spolužiačka zase možno rieši brucho, ďalšia zase niečo iné. Keď to chceš riešiť a neublížiť si, zájdi si ku kožnej, ale do dvoch týždňov, ak to máš dlhodobo z hormónov, s tým nič drastické neurobíš.

sissy27
1. feb 2022

@gdkshdjsjsjbsksndb no poprosiť mamu, nech ti dá peniaze na čistenie u kozmetičky (áno, ošetrujú bežne aj chrbát). No a neboj sa, podobný chrbát bude mať väčšina tvojich spolužiakov a spolužiačok

gdkshdjsjsjbsksndb
autor
1. feb 2022

@klara7227 dakujemmm❣️

gdkshdjsjsjbsksndb
autor
1. feb 2022

@sissy27 dakujemm 🧡

7lenka11
1. feb 2022

ja to mám celý život, rieš to s lekárom.. môže ísť o intoleranciu na potraviny alebo hormonálny problém... pozor na rôzne domáce recepty, aby si si to náhodou nezhoršila.. ak sa ti dá, skoč čo najskôr k lekárovi a poraď sa s ním