Mám dieťa s poruchou pozornosti s hyperaktivitou

trimi
13. okt 2015

Ahojte. Som mamička už skoro 9 ročného chlapca, ktorý je nadpriemerne inteligentný a diagnostikovali mu aj ADHD. Zaujíma ma, či tu nájdem mamičky s podobným ,, problemom". Konkrétne, ci Vaše dieťa nejako liečite a ako ho vychovávate, ako sa sprava v škole na vyučovaní, v školskom klube a kolektíve. Poprípade by sme si mohli povymienat skúsenosti, vzájomné si poradiť a podržať sa....

mirinecka
13. okt 2015

Pridaj sa do skupiny Poruchy učenia, ADHD a všetko, čo s tým ... tam si nájdeš rady aj mamičky čo majú deti s ADHD

trimi
autor
13. okt 2015

@mirinecka som nejako prehliadla tu skupinu. Ďakujem za radu 🙂

lilitela
13. jan 2016

@mirinecka Ja by som potrebovala poradit, ako sa dostanem do tej skupiny? kde sa vyhladavaju skupiny?

mirinecka
13. jan 2016

@lilitela choď do BLOGY a potom ZOZNAM SKUPíN daj si vyhladať poruchy a nájde ti tú skupinu Poruchy učenia, ADHD a všetko, čo s tým ... a už sa dáš len pridať do skupiny 😉

nikusssik
13. jan 2016

@trimi prosím ťa, ako sa to u syna prejavovalo v cca. 3 rokoch, rsp. potom v škôlkarskom veku? aký bol?

trimi
autor
13. jan 2016

@nikusssik nevedel sa začleniť do kolektívu. Bok taký vodca triedy už v skolke. Keď mali iné deti späť on nespaval, všade ho bolo veľa. Napr.vonku lozil po stromoch...nedokázala som ho udržať na uzde stále musel byť b pohybe. On bol ako také tornádo. Vekom je to podla mna stále horšie. Už nie je taký poblazneny, ale vôbec nepočúva... Niekedy som na pokraji zrútenia a fakt sa musím držať. Aké stále dúfam, že sa to zlepší 🙂

trimi
autor
13. jan 2016

@nikusssik prepáč za preklepy píšem z mobilu. Malo to byť v pohybe a Ale stále dúfam...

nikusssik
13. jan 2016

@trimi no moja dcerka sa akurat zaclenuje ale tiez mam pocit ze jej to moc nejde zatial...ale nema este ani 3 rocky...stale mam pocit ze jej je moc,zivel,aktivna na vsetky strany...bojim sa ze sa s tymto budeme trapit,inak je mudra,sikovna,ale ukocirovat ju je fuska...akurat ze s detmi pekne spava, nerobi problemy...no uvidime...dakujem 🙂n

trimi
autor
13. jan 2016

@nikusssik to ešte nemusí nič znamenať. Držim palčeky. Neboj, v každom prípade to zvládnete. Len nech dieťa cíti podporu a lásku zo strany rodičov. Vždy stoj pri nej 😘😘😘