Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte skúsenosť s liekom Zenaro 0,5 mg pre 3 ročné dieťa?

slavka1307
4. okt 2012

Predpísala nám ho alergologička. Nemáme za sebou testy. Dieťa kašle hlavne v ľahu a večer. Bojím sa to dávať. Stále iba lieky a lieky, lebo sme stále choré. Muž už zúri, že je u nás viac liekov ako v lekárni. Bojím sa, aby som niečo v detskom veku nezanedbala, ale sa aj bojím, aby som neurobila z dcéry hypochondra.

junovka
4. okt 2012

@slavka1307 my sme uzivali Zenaro , ale tabletky...nam nerobili dobre, stale sme mali upchaty nos...sme alergici.

janinah
4. okt 2012

syn užíva Zenaro,ale tbl, je alergik,má 7r.,ak kašle večer na posteli,tak je možná alergia na posteľ teda na roztoče,budete mať zrejme urobené testy,tak uvidíš...inak máme súkr.tému Mamičky alergikov,tak sa môžeš pozrieť,ak by sa teda alergia potvrdila...ešte dopíšem,že syn bral kopu všelijakých protikašľových sirupčekov a nepomáhali,až po cca 3 mes. sme zistili,že kašle z alergie 😒

kittykitty
27. apr 2017

@slavka1307 ahoj, narazila som na tuto staru diskusiu, prosim ta, ak si pamatas ako ste vtedy postupovali? A casom sa u vas potvrdila alergia? Dakujem za odpoved.

slavka1307
autor
28. apr 2017

@kittykitty Dobrý deň. Potvrdila a už zasa nie je. Nakoniec sme v roku 2016 skončili na protiastmových sprejoch. Tie som jej tiež vysadila, keď prestala kašľať. presťahovali sme sa do suchšieho bytu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli