Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte skúsenosti s centrom Andreas pre detičky s autizmom?

neimed
29. júl 2014

ahojte, hladam vhodnu skolku a uz mi je jedno ci bude statna, alebo sukromna.. pretoze mam syna s autizmom a sami ho nezvladame.. aj ked sa snazime a chodime na sedenia.. je uplne jasne, ze potrebuje osobneho asistenta, ale nie od 6-tich rokov, ked uz ma nanho podla zakona narok, ale teraz.. ked ma necele 3 roky.. som toho nazoru, ze dieta s autizmom do siesteho roku bez odborneho dohladu to bude mat este horsie.. je dobre, ze sa autizmus u simonka podchytil tak skoro (nemal ani 2,5 roka), ale sama si priznam, ze ho nezvladam tak, ako by som chcela.. a kto ma dieta s autizmom, hyperaktivne, jedovite, nespave, ako duracel zajko, tak ma chape.. neviem co je to oddych, nepoznam klud.. stale ho treba sledovat, stale je inde, veterny mlyn, ktory si pohybom vyraba energiu.. viem, ze dr. šedibova ma toho v centre F84 vela, dokonca sa mi celkom nepaci ani jej pristup.. aj to, ze andreas je sedibovej zaciatok, potom si vytvorila spominane centrum F84..

preto ma zaujima, ci niekto z vas chodi do andreas centra.. a ci ma s nim dobre skusenosti.. pripadne, ako sa tam vobec dostat..
*andy

mima4
29. júl 2014

školka je pri hlavnej stanici v BA, troska nizsie, beru autistov.
Pre autistu je skolka velmi dobra volba.

andrejka1974
29. júl 2014

u nas v dubravke je ustav karola matulaya a je tu aj autisticke centrum, kde su taketo deticky, inac mam otazku, kedy vam a ako zistili autizmus, mojej dcerke povedali , ze bud mame poruchu sluchu alebo autizmus, poruchu sluchu nam zistia specialnym vysetrenim az 9.9. skorsi termin nemame , tak zatial nan cakam, bojim sa ju dat vysetrit na autizmus ☹ ☹ ☹ ☹

Tu začni písať odpoveď...

Odošli