• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s epilepsiou u detí?

27. februára 2017 
@semela praveze ziaden zakon toto neupravuje a je na zriadovatelovi, riaditelke aku smernicu zapracuju do vnutorneho poriadku skoly, jedine nadriadene je naozaj poskytnutie prvej pomoci, to by mi nedalo nepodat takyto zivot zachranujuci liek, ale bolo by dobre, aby to bolo zapracovane v smernici skoly, aj ucitelia maju strach podat liek

https://www.nrsr.sk/web/Dynamic/Download.aspx?DocID=402849
12. apr 2016 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcela by som sa opýtať moja dcérka má 2 roky prvý príznak sme mali keď mala 4 mesiace .Zostala slabá zahladena a vobec má nevnímala akoby išla odpadnúť.Isla som má pohotovosť a odpoveď rastu jej zúbky opakovalo sa to ešte 2 krát z tými istými príznakmi.Minuly týždeň znova ale už aj z pichanim na hrudníku a fialové pery.Dnes ma detsky lekár pripravil na istý druh epilepsie a v piatok má čaká EEG je čoho sa obavat dakujem
1. aug 2016 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcem sa spytat moja 15mes dcera mala v nedelu najskor zvysenu teplotu na 38,5 a potom dostala epileptucky zachvat bola cela fialova a vobec nedychala triaslo ju a z ust isli sliny v nemocke povedali ze to mala z prudkeho narastu teploty vraj sa to moze a nemusi opakovat...dali nam kvapky na uvolnenie krcov ale az po 5 min keby to mala znova vraj vysledky su zatial v norme ale vsimla som si ze sa obcas zahladi a nevnima ked mala tak 4 mes vedeli jej fialoviet usta moze to mat nieco spolocne s epilepsiou?
3. aug 2016 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetci. Je to smutné keď matka vidí dieťa trpieť. Dcérka má 2,5roka a berie sirup Keppru 100ml 1,5ml-0-2ml.
8. aug 2016 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetci, prosim poradte najlepsieho neurologa na Svk...
Vopred dakujem
25. nov 2016 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mojmu syncekovi nedavno diagnostikovali BECT. ?Mal rozne zasklby ruckami hlavne v noci, ale docitala som sa, ze deticky mozu aj nepokojnejsie zaspavat, tak sme to neriesili. Cez den sa mu stavalo, ze ostal zahladeny az do takej miery, ze mu vytiekla slinka z pusy a bol velmi unaveny. Skoncilo to tak, ze v noci v priebehu 3 tyzdnov tazsie dychal, jemne sa triasol a ked to skoncilo , tak plakal, ze ho strasne svrbia zubky...takze diagnoza znie BECT. Je tu mamka s podobnymi skusenostami? Dostali sme Ospolot. dakujem
12. dec 2016 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka2014k ako ste na tom ? my sme dnes tiez fasli Ospolot , rovnake zasklby pri zaspavani a pocas celej noci ma aj náš , už vyše 2 rokov ... pred 2r bral 3mes Depakine, bez efektu ,tak sa to vysadilo a uzavrelo iba ako benigne myoklonie a teraz opať nanovo stanovena dg.EPi pri zhorsenom EEG a pretrvavaní tých zašklbov .
27. feb o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok