Používame cookies. Viac informácií tu. OK
sandri
autor
20. jan 2019

Ale ja mam dojem, ze posledne dni je to vajko vyskocene stale - vzdy ked ho prebalujem, je hore a dnes som pozerala aj pri kupani a hoci bol maly v teplej vode, aj tak bolo hore. Stretol sa s tym niekto? Dalsiu kontrolu mame v aprili, vraj mame sledovat, ci zide dole, ak ano, je to ok. Lenze ja zacinam mat dojem, ze dole neschadza ☹

lula313
20. jan 2019

@sandri nemá slabinovy pruh? Nájdi si na Google obrázky.. radšej ho skoč dat kuknut doktorovi😕

sandri
autor
20. jan 2019

@lula313 boli sme u lekara minuly tyzden, vraj je to v poriadku, ak vajko schadza aj dole. Lenze ja mam dojem, ze neschadza ☹ pruh to isto nie je.

lula313
20. jan 2019

@sandri no kvôli tomu neschadzaniu som si práve myslela, či to nie je slabinovy pruh. Dcerke sa tak zacvakol vaječník a tiež sa jej nehýbal a vraj sa to deje aj s vajkom u chlapcov. Najčastejšie do 4 rokov. Pozeral to chirurg, či pediater? Lebo nám to pediater nezdiagnostikoval správne a skoro o ten vaječník prišla..

lucia5869
23. jan 2019

Nám sa zasa zväčšil semenník dostala sa tam tekutina a tiež mam čakať ci sa strebe alebo nie... Ale vyzerá to otrasne😫

sandri
autor
23. jan 2019

@lula313 on bol na operacii, cize robil nu to chirurg. A je vedeny v evidencii na urologii na kramaroch, chodime tam na kontroly.

lula313
23. jan 2019

@sandri aj naša bola operovana na Kramároch, myslim si, že sa na ich názor mozes spoľahnúť, sú tam odborníci..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli