• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mokvanie medzi prštekami u bábätka. Čo na to použiť?

18. septembra 2008 
Chcem sa spýtať, či ste nemali problém s mokvaním medzi prštekami na rúčke bábätka. Tým že má rúčky zovreté v päsť, začala sa jej medzi dvoma prštekmi akoby zlupovať kožička. Čo ste na to použili?
17. sep 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, to sa jej len zlupuje, či aj mokvá? utieraj jej vlhkou handričkou, a ja by som skúsila nejaký zásyp ako na zapareniny :confused:
17. sep 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak si ju oblizuje a pcha do ust ako nasa, nie su to len slinky?
17. sep 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Asi som sa zle vyjadrila. Je to take zlupovanie. A keď sa to snažím odstrániť, tak ide ešte viac kožičky dole. Najskôr som si myslela, že je to mlliečko zaschnuté a tak som to dala dole a zišlo ešte viac...
17. sep 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojinecka, treba dávať pozor po kúpaní a umývaní ručičiek, aby si tie plochy dobre vysušila. Bábetká majú extrémne jemnú kožtičku. Môžeš natrieťtenučko mastičkou na zadoček. Skús sa s prštekami cez deň často hrať, štekliť po dlani, otvárať pršteky , nech sa mu ten reflex rýchlejšie stratí a nech sa tie miesta vetrajú.
17. sep 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji, my sme mali toto medzi prstíkmi na nôžkach...ja po každej kake umývam a dôkladne mu vysuším medzi prstíkmi a hneď nám to prešlo...treba často umývať rúčky a vždy dobre vysušiť, ako sa začne viac hýbať a pracovať rúčkami, tak sa to "prevzdušní"...
17. sep 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojinecka moja to mala medzi prštekmi na nožičke, boli sme u kožnej, že vraj je to pleseň a dostali sme krémik. Po pár dňoch natierania jej to zmizlo
18. sep 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my to mame tiez na nozickach uz dlho. aky krem si na to davala gucz?
18. sep 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok