Mononukleóza u 2,5-ročného chlapčeka

mirkastevko
26. máj 2023

Mononukleóza u 2 a 6 mesačneho chlapčeka.

Môžem sa vás spýtať..malému zistili z krvi ze ma mononukleózu .. čitala som na internete ze nijaka liečba nie je... liečba je len aby bol v kľudne,veľa spánku,veľa tekutín a zdrava strava... doktorka mi dala aj tabletky ..myslite si že sa z toho vylieči? Už neviem.čo mam urobiť strašne sa bojim ze mu nieco bude.. 😞😞

tyrkysova_kobyla
26. máj 2023

@mirkastevko klud, ved si dostala lieky. Plus pri mononukleoze sa dodrziava pecenova dieta, aspon ja som to tak mala. O tom ta neinformovali?

pribinak
26. máj 2023

A prečo by sa nevyliečil?

Naša doktorka potom odporúča užívať 2-3 mesiace imunoglukan alebo betaglukan

bora0123
26. máj 2023

@mirkastevko jasne ze bude v poriadku neboj sa, aj ja som mala mononukleozu, strasne dlho trvala ale som tu 🙂 a ano urcite pecenovu dietu treba nasadit to je zaklad

anjelicek26
26. máj 2023

Neviem, co konkretne by mu malo byt? Ano je to blbsie, treba dietu, inak nic... Moj mal 3,5 rocny... 7 dni 40ky... pol roka pecenova dieta... lekarka vravela, ze dieta, co prekonalo mononukleozu nikdy nedostane encefalitidu, mi asi chcela zdvihnut naladu 😅

83lenka83
26. máj 2023

@mirkastevko mojmu dnes prišli výsledky. Mononukleóza po 4 týždňoch konečne prekonaná. Môjmu naraz zistili mononukleózu a boreliozu.