Používame cookies. Viac informácií tu. OK
bobocka
21. dec 2011

@lubicagasparik augmentin ja ani vidiet nemozem.moj malyy z toho vchytal tak zlu reakciu behom asi 12h,ze sa mu totalne zapalila cela ritka a po vysusani sa mu koza zlupala!!!!! strasne plakal.ten bordel(augmentin) uz moje dieta nikdy neuvidi!!! neviem ci je to (ten vysyp) v neziaducich ucinkoch ale. no neboli ste nedavno ockovani mmr? tam je mozny vedlajsi ucinok aj vysyp.

lubicagasparik
autor
21. dec 2011

moj sa osypal až na 5 deň,a očkovaný sme neboli tak neviem

lubicagasparik
autor
21. dec 2011

@bobocka maly sa osypal až na 5 deň,a očkovaný sme neboli

lucia375
21. dec 2011

Môj syn mal tiež raz takúto reakciu z Augmentinu, ale to bral asi druhé balenie, lebo mu nemohol prejst zápal priedušiek. Išli sme na pohotovost a potom mu ho vysadili. Tiež dostal fenistil a tie rektodeltové čipky alebo ako sa to volá. Ten fenistil bral asi aj 2 mesiace pokedy mu tie obsypy úplne prešli. Dlho sa to vlieklo takže trpezlivosť.

lubicagasparik
autor
21. dec 2011

@lucia375 dakujem pekne aj ja som si myslela že to bude od augumentinu už včera som ho vysadila este ze sa neškrabe dúfam že mu uľaví este raz dakujem

lucia375
21. dec 2011

@lubicagasparik Držím palce, nech ho to čím skôr prejde. Je to nepríjemné ked sa niečo také stane. Aj ja som sa zľakla, preto som hned bežala na pohotovost.

lubicagasparik
autor
21. dec 2011

@lucia375 dakujem a prajem pokojné Vianoce

lucia375
21. dec 2011

@lubicagasparik Aj Vám požehnané Vianoce 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli