Môže dieťa dostať črevnú virózu od dospelého?

lenka0283
10. apr 2012

Ahojte mamicky potrebovala by som vediet jednu vec....nas tata ma crevnu virozu stale zvraca ma horucku mala s nami spinka v spalni aj pocas dna sa tam hraje...moze to od neho nejako dostat? nemala by som ich radsej spolu davat do jednej izby? este som sa s tym nestretla tak preto sa pytam....za odpoved vopred dakujem 🙂

karmelka77
10. apr 2012

jasne ze moze:(((

kocko
10. apr 2012

Ano môže, mám to odskúšané... 🙂

gubcikova
10. apr 2012

švagor dostal črevnú virózu(vracal),na druhý deň naša 2ročná dcéra(vracala,hnačkovala museli sme ísť na pohotovosť,kde jej pichli inekciu),v noci muž(vracal) a na druhý deň svokra(tá odpadla a volala sa záchranka-tlak mala 50 na nič) a mužov kamarát.ja som našťastie bola v nemocnici,lebo som bola v 35tt

simi251
10. apr 2012

Dieta moze dostat akukolvek nakazlivu chorobu od dospeleho.. Od chripky cez kiahne az po zltacku.

poleva
10. apr 2012

že ich dáš do jednej izby nepomôže,ja to mám odskúšané na dvojičkách a aj ked sú chorí vždy dvaja,je to vo vzduchu,prenáša sa to rýchlo a ľahko

katka226
10. apr 2012

Dá sa to... Aj keď by si mala možnosť rozdeliť tatina a malú do osobitných izbičiek, nezabudni veľa vetrať, lebo ono to stále "visí" vo vzduchu.

zuzana17
10. apr 2012

áno, keď je s ním v kontakte, môže sa nakaziť a pravdepodobne sa aj nakazí a aj Ty to čakaj. Je to nepríjemné, ale nedá sa tomu nejak vyhnúť.

vinifred
10. apr 2012

..všetko môže chytiť,deti od dospelákov,dospeláci od detí..ako u nás-deti schytajú všetko zo škôlky,my to schytáme od nich a potom to zase schytajú od nás a stále dokolečka-dokola,že som už na prášky.. 😒

koniarova
10. apr 2012

Teraz s tým už nič nenarobíš. Ak to má "chytiť", tak už to chytila. Darmo ju budeš v jednom byte izolovať, to nemá význam. Možno, keby šiel na začiatku choroby manžel k rodičom. Takže, už len čakať. Verím, že bás to obíde. 😉 😉