Môžem kojiť dieťa, keď po jedle vracia?

dada30
24. mar 2008

Ahojte,
chcela by som poradiť. Malí mi včera v noci začal vracať. Cez deň som ho moc nekŕmila tuhou stravou, zjedol len trošku banánu a kúsok rožka. Stále pil čajík, alebo vodu. Keďže ho ešte stále kojím, chcela by som poradiť, či mu môžem dávať mliečko, keď je naň zvyknutý. Poobede mi totižto po ňom zase vracal.
Zatiaľ ďakujem, Dada

tonicka
24. mar 2008

Dadi, ja by som dala...ak ale bude vracat, aj teraz po nom, skus dat na noc len vodičku a zajtra skus znovu 😉

eliska7
24. mar 2008

skus dať,možno to ani nema suvis na mlieko,len nejaka brušna viroza,preto aj viac čaju a vody vypije,rozhodne ak to neprestane,treba sa obratiť na dr. 😉

tinockaaa
25. mar 2008

ahoj, my sme si to už prežili párkrát, niekoľkohodinové vracanie, a lekárka na pohotovosti nám poradila vyvariť jablko a tú šťavu dávať po lyžičkách, vraj to stiahne žalúdočné kyseliny a ukľudní žalúdok a musím povedať že to naozaj pomohlo. A taktiež mi odporučila, že ak kojím, tak len kojiť, ale len po troške, nedávať veľa naraz, lebo to žalúdok nezvládne a pôjde všetko von. Držím palce

dada30
autor
25. mar 2008

Babi, veľmi pekne ďakujem za rady. V noci som mu dávala mliečko po troškách a už mi nevracal, len má stále teplotu. Dúfam, že sa mu už bude len zlepšovať. Vyskúšam ešte aj to jabĺčko prejstotu, aby sa mu to nevrátilo

eliska7
25. mar 2008

ak ma teplotu tak to zrejme bude brušna chripka 😖

dada30
autor
25. mar 2008

no teraz začal aj hnačkovať, tak som volala doktorke . Tá vravela, že je tu zase nejaká viróza. Už to dostala aj dcéra a mne tiež nieje najlepšie

eliska7
25. mar 2008

jáj tak sa liečkajte,drža sa budeš to mať naročné,deti aj ty 😖

tonicka
25. mar 2008

dadi, liečte sa, bude dobre, tak 2-3 dni a je to preč 😉

ankam
25. mar 2008

je to neprijemne,ale skore uzdravenie prajem