Môžem podávať kvapky Cebion 2 mesačnej dcérke?

drobcek07
6. dec 2011

aky mate nazor na kvapky Cebion?mozem ho podavat 2mesacnej dcerke?

gemini2
6. dec 2011

@drobcek07 ahoj my mame cebion od narodenia davam do caju 5 kvapiek denne.... 🙂

drobcek07
autor
6. dec 2011

myslis ze by to mohlo pomoct pri kasli a sopliku uz ho mame 3 krat

nataliasarron
6. dec 2011

my tiez papame cebion 😉 myslim ze vit. C nemoze uskodit 😉 ja ho davam asi od 4 mesiacov 😉 na posilnenie imunity je podla mna dobry 😵

gemini2
6. dec 2011

@drobcek07 je to ako vit.C , treba ho davat hlavne v zime...

ikke
6. dec 2011

cebiony su dva - multi (maly oranzovy) a vitamin C (vacsi zlty). oba pisu, ze su vhodne aj pre dojcata, nepisu obmedzenie vekom, takze by mali byt aj pre uplne najmensie deti.
na tom multi pisu ze: Odporúča sa užívať krátkodobo pri opakovaných infekciách, pri nedostatočnom príjme potravy v dôsledku napr. ochorenia a hnačiek. Cebion multi je vhodný v období rekonvalescencie a pri liečbe antibiotikami, kvôli zvýšenej potrebe vitamínov skupiny B.
http://www.merck.sk/sk/pharmaceuticals/consumer...
a s multi cebionom sa nesmu podavat ziadne ine pripravky s vitaminom D a A, aby sa dieta nepredavkovalo.

janka_pn
6. dec 2011

moja teraz tiez ma cebion zlty, k tomu davam sem tam vit. D a take tie mini vitaminove vselijake tabletky, zacala v sept.skolkovat, tak sopel-kasel ... mam pocit, ze jej to Ccko pomaha 🙂 myslim, ze mozes svojej malej jednu dve kvapky uz kludne davat, ved sa spytaj lekarky pri najblizsej poradni. ale ak kojis, tak ma protilatky v mliecku 🙂

martina2001
6. dec 2011

@drobcek07 ja dávam malej asi od 2mesiacov, ako prevenciu

nori21
6. dec 2011

Ja dávam malej od troch mesiacoch každý deň.